استقبال از طرح «کودک فیروزه‌ای» در مساجد یزد+تصاویر

جهت آشنایی کودکان با مفاهیم دینی و اخلاقی در قالب بازی و سرگرمی؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 25 ارديبهشت, 1398 - 11:00
طرح «کودک فیروزه‌ای» به مناسبت ماه مبارک رمضان به همت مرکز «مبشر غدیر» و با همکاری کانون های فرهنگی مساجد استان یزد در 30 مسجد با هدف آشنایی کودکان با مفاهیم دینی و اخلاقی در قالب بازی و سرگرمی برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، طرح «کودک فیروزه‌ای» از ویژه‌برنامه‌های ماه مبارک رمضان در شهر یزد است که برای مخاطبین کودک و نوجوان با همکاری کانون فرهنگی مساجد استان،  در 30 عصر و در 30 مسجد شهر یزد در حال برگزاری ست.

در این طرح که به همت مرکز مبشر غدیر شهرداری یزد با استفاده از ظرفیت سازمان‌ها مردم‌نهاد که خود گامی برای بهره‌گیری از توانمندی‌های مردمی و محلی برای اجرای مراسمات و افزایش مشارکت‌ها است برگزار می شود غالباً کودکان و نوجوانان همراه با خانواده‌های خود در مساجد حضور پیداکرده و با شرکت در برنامه‌های فرهنگی، هنری، آموزشی و تفریحی که با مضامین دینی و اخلاقی همراه است واپسین لحظات باقی‌مانده تا اذان مغرب را سپری می‌کنند.

گفتنی ست، در این برنامه علاوه بر انتقال مفاهیم ارزشی به کودکان با شیوه‌ای نوین در قالب بازی و سرگرمی، خاطره خوشی از لحظات ناب ماه مبارک رمضان در یاد آن‌ها باقی می‌ماند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.