گفتگویی پیرامون مسیر آینده انقلاب در «چهل سال بعد»

به همت مؤسسه فرهنگی عاشوراییان اصفهان برگزار می شود؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 24 ارديبهشت, 1398 - 13:30
مجموعه فرهنگی عاشوراییان اصفهان نخستین جلسه از سلسله جلسات «چهل سال بعد» را چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه با حضور یاسر عرب، مستندساز برگزار می کند.

عشوری مسئول ارتباط با رسانه مجموعه ی فرهنگی عاشوراییان اصفهان به حلقه وصل گفت: در راستای ارتقاء سطح فرهنگی اعضاء مؤسسه و در واقع تربیت نیروی انسانی مؤثر و مبلغ فرهنگی سلسله جلساتی با عنوان «چهل سال بعد» برگزار می شود.

وی بیان داشت: نخستین جلسه از سلسله جلسات «چهل سال بعد» فردا چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه با حضور یاسر عرب، مستندساز برگزار می کند.

این فعال فرهنگی تصریح کرد:  این سلسله جلسات با نگاه به آینده ی انقلاب اسلامی در ۴۰ سال بعد و جایگاه و نقش آن در حوزه های مختلف مثل فرهنگ، اقتصاد، رسانه و… ضمن آسیب شناسی عملکرد چهل سال گذشته انقلاب با دعوت از نخبگان و فعالان فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ... مورد بحث قرار خواهد گرفت.

عشوری ادامه داد: نخستین جلسه در دو قسمت سخنرانی و کارگاهی با حضور یاسر عرب از مستندسازان مطرح کشور و خانواده عاشوراییان با رویکرد توانمندسازی اعضای داخلی این مجموعه فرهنگی و مخاطبان هیئت هفتگی بهشت برگزار می گردد.

وی اضافه کرد: یاسر عرب کارگردان سینما و تلویزیون، مستندهای متعددی ساخته است که از جمله ی آن ها می‌توان به «ماهی‌ها در سکوت می‌میرند»، «مهدکودک، آری یا خیر»، «ننه قربون»، «نان جنگ»، «کدام مسجد» و… اشاره کرد و البته در حوزه ادبیات کودک و نوجوان نیز کتاب‌های مختلفی نوشته است  وبرگزیده جشنواره مردمی فیلم عمار هم هستند.

یادآور می شود، این جلسه از ساعت ۱۸ در دفتر مجموعه فرهنگی عاشوراییان واقع در خیابان ابن سینا، کوچه ارشاد (۳۳)، روبروی مسجد آقانور برپا می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.