لذت «راهیان نور» و «اعتکاف» را با هم تجربه کنید! +لینک ثبت‌نام

روزه‌داری و مناجات در قدمگاه ۱۲ هزار شهید؛
ارسال زمان بندی شده: 
پنجشنبه, 16 اسفند, 1397 - 11:30
قرار است در مراسم معنوی اعتکاف در مسجد دارخوین آبادان، حجت‌الاسلام ماندگاری مسئول موسسه سیره شهدا، آیت الله مهدوی عضو مجلس خبرگان رهبری استان اصفهان، حاج حسین یکتا از راویان دوران دفاع مقدس و جمعی از مداحان اهل‌بیت(ع) نیز در جمع معتکفین حضور یابند.

سرویس معرفی: مراسم معنوی اعتکاف که امسال با روزهای ۲۹ اسفند ۹۷، اول و دوم فرودین سال ۹۸ مصادف شده است، برای اولین بار با حضور یک هزار نفر از زائران کاروان‌های راهیان نور از سراسر کشور در مسجد «دارخوین» آبادان برگزار خواهد شد.

مسجد دارخوین آبادان، محلی معنوی برای رزمندگان و شهدای دوران دفاع مقدس بوده و هم‌اکنون به نام مسجد چهارده معصوم(ع) نام‌گذاری شده است و ازآنجایی‌که امسال ایام راهیان نور مصادف با ایام اعتکاف شده است، این مراسم معنوی در دنج‌ترین جای دنیا که حدود ۱۲ هزار شهید در این مکان معنوی نماز به جا آورده‌اند، برگزار می‌شود.

قرار است در مراسم معنوی اعتکاف در مسجد دارخوین آبادان، حجت‌الاسلام ماندگاری مسئول موسسه سیره شهدا، آیت الله مهدوی عضو مجلس خبرگان رهبری استان اصفهان، حاج حسین یکتا و حاج محمد احمدیان از راویان دوران دفاع مقدس و جمعی از مداحان اهل‌بیت(ع) نیز در جمع معتکفین حضور یابند.

ثبت‌نام برای حضور در این مراسم معنوی تا روز شنبه ۲۵ اسفندماه ادامه خواهد داشت(در صورت وجود ظرفیت) و متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام به آدرس اینترنتی www.rahianenoor-esf.ir مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است مسجد دارخوین در ۴۴ کیلومتری شمال آبادان بین رودخانه کارون و جاده آبادان - اهواز قرار دارد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.