آغاز ثبت‌نام دوره‌های تابستانه مؤسسه «رویش» در پیشوا

با حضور اساتید ارزشی و فرهنگی کشور؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 21 خرداد, 1398 - 10:00
ثبت نام دوره های تابستانه ی مؤسسه فرهنگی «رویش» در پیشوا با حضور اساتید ارزشی و فرهنگی در بخش های هنری، رسانه ای، گفتمانی و فرهنگی آغاز و تا 8 تیرماه ادامه می یابد.

نادی مسئول ثبت نام دوره های تابستانه ی مؤسسه «رویش» در پیشوا به حلقه وصل گفت: این مرکز با همکاری مؤسسه «رسول آفتاب» دوره های مختلف هنری، فرهنگی، رسانه ای و گفتمانی را ویژه ی عموم علاقه مندان برگزار می کند.

وی اظهار داشت: این دوره ها در قالب دروس عملی و تئوری با حضور اساتید مطرح کشوری در طول تابستان سال جاری برگزار و مهلت ثبت نام تا هشتم تیرماه اعلام شده است.

نادی اضافه کرد:صهیونیست‌شناسی، مکالمه زبان عربی، سواد رسانه‌ای، تبیینبیانیهگامدومانقلاب، ولایت فقیه، مدیریت فرهنگی، بینش مطهر، نویسندگی، سرود، تئاتر، تدوین و فتوشاپ از جمله دوره های این ترم مؤسسه است.

این فعال فرهنگی ادامه داد: هر کدام از دوره ها نیز توسط اساتید مطرحی مثل حاج رحیم مخدومی، علی قشقایی، حسین قرایی، میلاد علیزاده، سید عباس اصفهانی، حجج اسلام الهی سحر و باقری و ... تدریس می شود.

وی ضمن اشاره به آغاز دوره ها گفت: کلاس ها از 14 تیرماه آغاز می شود و علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند با شماره 09027925073 تماس بگیرند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.