دشمن با ناراضی نشان دادن مردم فکر سپردن کشور به دست آمریکا است

پناهیان در اجتماع بزرگ علویون:
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 7 خرداد, 1398 - 10:00
پناهیان گفت: در دوران خلافت حضرت علی (ع)، حاکم یمن مأمور به انتخاب ۱۰ نفر از بهترین‌ها برای بیعت با آن حضرت شد که این تعداد انتخاب شدند و ابن ملجم مرادی که حضرت علی (ع) را به شهادت رساند در بین این برگزیدگان بود در صورتی که محبت زیادی از ایشان به وی رسیده بود.

سرویس دریچه: حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان شامگاه دوشنبه با حضور در اجتماع بزرگ علویون که همزمان با بیست و یکمین روز از ماه مبارک رمضان شهادت امیرالمؤمنین (ع) در جوار مقبره شهدای گمنام در میدان نماز برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به اینکه پیروی و ولایتمداری باید یکی از ارکان مهم و جدا نشدنی جامعه اسلامی باشد اظهار داشت: در اواخر حکومت حضرت علی (ع) مردم به سخنان رهبر و امام زمان در مقابله با دشمنان اسلام پایبند نبوده و صدماتی از این عدم پایندی دیدند.

پناهیان در ادامه با اشاره به اینکه ابن مجلم مرادی یکی از کسانی بود که بیشترین محبت را از امیرالمؤمنین(ع) دیده بود گفت: در دوران خلافت حضرت علی (ع)، حاکم یمن مأمور به انتخاب ۱۰ نفر از بهترین‌ها برای بیعت با آن حضرت شد که این تعداد انتخاب شدند و ابن ملجم مرادی که حضرت علی (ع) را به شهادت رساند در بین این برگزیدگان بود در صورتی که محبت زیادی از ایشان به وی رسیده بود.

استاد حوزه و دانشگاه در ادامه با بیان اینکه حرف از مذاکره و صلح با دشمنان از پایه بیهوده است گفت: در زمان حضرت علی (ع) هم صحبت از صلح کردن با دشمنان بسیار غلط بود و امروز نیز درست نیست چرا که دشمن همان دشمن است و هیچ تغییری نکرده است.

وی بیان داشت: دشمنان اسلام در هر دو مقطع زمانی چه در زمان حکومت عدل علی (ع) و چه در زمان حال حاضر به فکر غارت بوده و هستند لذا سپردن حکومت به کشوری مثل آمریکا از اساس اشتباه است.

پناهیان با اشاره به اینکه مردم و مسئولین باید هوشیار باشند و بدانند که دشمنان در کمین نشسته‌اند افزود: دشمنان این نظام قصد دارند با برنامه‌ریزی مردم را ناراضی نشان داده و کاری کنند تا مردم حکومت را به آمریکا بسپارند اما تنها راه در برابر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستادگی و مقاومت است و ملت غیور و همیشه در صحنه ایران این موضوع را به خوبی درک می‌کنند و با گوش به فرمان بودن مقام معظم رهبری به مقابله با دشمنان می‌پردازند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.