نرم افزار چندرسانه ای راه بهشت منتشر شد

به همت گروه تبلیغی راه بهشت؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 5 خرداد, 1398 - 09:30
نرم افزار چندرسانه ای راه بهشت به همت گروه فرهنگی تبلیغی راه بهشت تولید و منتشر شد. در این نرم افزار شیوه های آموزشی تدبر در قرآن به صورت چندرسانه ای و برای رده سنی کودک و نوجوان آمده است.

به گزارش حلقه وصل، نرم افزار چندرسانه ای راه بهشت به همت گروه فرهنگی تبلیغی راه بهشت تولید و منتشر شد.

در این نرم افزار شیوه های آموزشی تدبر در قرآن به صورت چندرسانه ای و برای رده سنی کودک و نوجوان آمده است.

گفتنی است چهارده پاورپوینت با بیش از پانصد اسلاید همراه با ویدئوی راهنمای آموزشی جهت سهولت کاربران در این نرم افزار چندرسانه ای قرار دارد.

علاقه مندان جهت دریافت این اثر می توانند با شماره های 02532904360 و 09022904360 تماس حاصل نمایند.

موسسه فرهنگی تبلیغی راه بهشت،در زمستان 1395، با اجاره یک واحد آپارتمانی در شهرک پردیسان قم، با یک مرکز آموزش قرآن به کودکان و نوجوانان، آغاز به کار کرد. با اجرای چند پروژه از جمله برگزاری نمایشگاه تجسمی سوره مبارک صف در حاشیه مسابقات بین المللی قرآن کریم در اردیبهشت 96، ضروت توسعه احساس شد و ایده انتقال دفتر به مرکز شهر قم مطرح گردید. چرا که امکان برگزاری کلاس و برنامه آموزشی در دفتر پردیسان نبود.

در خرداد 1396 مصادف با ماه مبارک رمضان، با کمک یکی از خیرین محترم قرآنی، ساختمانی در مرکز شهر قم (خ شهید صدوقی) خریداری و در اختیار موسسه قرار داده شد.

در شهریور همان سال موسسه کلاس­های آموزشی خود را رسما آغاز کرد. اولین کلاس­های آموزشی موسسه راه بهشت، برگزاری یک دوره کوتاه مدت تربیت مربی جهت جذب مربی و برگزاری یک دوره فشرده تدبر در قرآن برای قرآنیون کشور عراق (از شهر کربلا) بود. بعد از آن موسسه، برای کلاس­های تربیت مربی و دانش­آموزی خود، جهت دوره پائیز و زمستان، تبلیغ و ثبت نام خود را آغاز کرد و از مهر 96 کلاس­های دانش آموزی نیز برپا گردید.

لزوم همبستگی یک تیم پژوهشی برای تولید ایده و محتوا و ضرورت اتحاد مربیان و معلمان تدبری قرآن برای کودکان و نوجوانان در راستای پاسخگویی به تقاضاهای تدریس و پر کردن خلأ آموزش مفهومی و کاربردی قرآن در عرصه رسانه برای سنین 7 سال به بالا، همه اینها اقتضای تاسیس یک موسسه و ضرورت تهیه یک مرکز علمی و اجرایی را به همراه داشت.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.