اجرای نمایش ضد اخلاقی در ماه رمضان

ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 5 خرداد, 1398 - 00:15
از هفته پایانی اردیبهشت ماه و در روزهای آغازین ماه مبارک رمضان، تئاتری هنجارشکنانه روی صحنه یکی از سالن‌های نمایش رفته است!

به گزارش حلقه وصل، نمایشی که برخلاف ادعای کارگردانش به جای نگاه آسیب شناسانه، به نوعی دست به قبح شکنی و حیا زدایی می‌زند. این در حالی است که گفته می‌شود در زمینه صدور مجوز نمایش در ایران، اداره نظارتی هم وجود دارد! که گویا براساس درخواست تهیه‌کنندگان نمایش‌ها، آنها را بازبینی نموده و طبق قوانین و ضوابط موجود برایشان، پروانه اجرا صادر کرده یا اصلاحاتی اعمال کرده و یا اصلاً نمایش را به دلیل محتوای مغایر با موازین شرعی و عرفی یا ملی، فاقد صلاحیت برای اجرا اعلام می‌کند.

اما نمایش فوق با ادعای آسیب شناسی اجتماعی به سراغ یکی از نادرترین و پرده درانه‌ترین اتفاقات در جامعه ایرانی رفته که به نوعی یادآور برخی فیلم‌های توقیفی در سینمای ایران است.

کارگردان و تهیه‌کننده نمایش فوق حتی در گفت وگو با یکی از خبرگزاری‌های داخلی نیز اعتراف به موضوع ساختار شکنانه نمایش خود کرده بود. اما گویا مسئولین امر متوجه نشدند در ماه مبارک رمضان، نمایشی بدون در نظرگرفتن الزامات اخلاقی در جامعه دینی ایران به روی صحنه رفته است!

منبع: کیهان

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.