روایت «حسین یکتا» از اقدام شایسته صاحب یک تالار عروسی +عکس

در صفحه اینستاگرامی جمعیت امام رضایی‌ها منتشر شد؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 1 خرداد, 1398 - 11:45
حاج حسین یکتا در صفحه اینستاگرامی منتسب به جمعیت امام رضایی‌ها به ذکر خاطره‌ای از اقدام خداپسندانه صاحب یک تالار عروسی در جریان سیل در استان لرستان پرداخته که در ادامه آمده است.

سرویس دریچه: حاج حسین یکتا مدیرعامل بنیاد کرامت و از راویان دفاع مقدس که از همان روزهای ابتدایی وقوع سیل در کنار مردمان سیل زده استان لرستان و گروه‌های جهادی حضور داشته است، اخیرا در صفحه اینستاگرامی منتسب به جمعیت امام رضایی‌ها به ذکر خاطره‌ای از اقدام خداپسندانه صاحب یک تالار عروسی در جریان سیل در استان لرستان پرداخته که در ادامه آمده است:

اولین روزهای سیل که در گرگان دنبال انبار و فضایی برای حضور نیروهای داوطلب مردمی جمعیت امام رضایی ها بودیم، خیر عزیزی که ما او را نمی شناختیم ولی ایشان به ما لطف داشتند ، ظرفیت سوله و انبار و اسکان داوطلبین رو برای ما بصورت رایگان فراهم کرد ، که اینجا جاداره ازشون تشکر کنم.

در پلدختر هم دقیقا همین شد.
چند ساعتی رو در شهر میگشتیم تا اینکه یکی از بچه ها گفت : حاجی، شخصی رو باهاش صحبت کردم که مالک یک تالار بزرگ در گوشه ای از شهر پلدختر است.
وقتی متوجه شد که جمعیت امام رضایی ها برای اسکان و تردد نیروهای داوطلب خودش دنبال جا میگرده ، ۲ طبقه کامل مجموعه خودش رو آماده کرده و کلید رو داده و رفته.

تالار امین ....
محلی که در روز سوم و چهارم ، بالای هزار نفر رو در خود جای داد و هر روز صبح شاهد اعزام عاشقانی بود که برای خدمت به مردم از تمام نقاط ایران خودشون رو رسونده بودند.
تا امروز چندباری خواستم از این خیرینی که اگر حمایت و لطفشون به جمعیت امام رضایی ها نبود ، کار رو با سختی روبرو میکرد تشکر کنم که فرصت پیش نیامد.
خدا به این خیرین که با تمام ظرفیت و دار و ندار خودشون پای کار مردم حضور پیدا میکنند توفیق و برکت بیشتر در مال و اموال عطا کنه.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.