آغاز ثبت نام دوره های مجازی مؤسسه آوای توحید

با محوریت سبک زندگی اسلامی، معرفت نفس و حکمت و معرفت؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 30 ارديبهشت, 1398 - 10:00
ثبت نام دوره های مجازی مؤسسه ی آوای توحید با محوریت سبک زندگی اسلامی، حکمت و معرفت و معرفت نفس با حضور اساتید استانی و کشوری آغاز شد.

حجت الاسلام محمدرضا حیدری مدیر مؤسسه آوای توحید به حلقه وصل گفت:  این مؤسسه از سال ۱۳۹۶ با هدف نشر و ترویج معارف عالی الهی در حوزه حکمت و عرفان ناب اسلامی از یک سو و تقویت بنیان های اعتقادی نسل جدید انقلاب اسلامی از سوی دیگر تأسیس شد.

وی بیان داشت: همانطور که مستحضر هستید حضرت امام راحل قدس سره اصل انقلاب اسلامی را با روش تکمیل و یا تحول و انقلاب معرفتی مردم نسبت به مسائل اعتقادی اسلام و جنبه اجتماعی و سیاسی و حکومتی اسلام که مغفول مانده بود آغاز کردند.

حیدری ادامه داد: یکی از اهداف این مؤسسه کادر سازی و تقویت بنیه اعتقادی و معرفتی نیروهای انقلابی در مقابله با تهاجم علمی و فرهنگی دشمن و نیز تأثیر گذاری در روند اداره امور کشور با جهانبینی و بینش اعتقادی و معرفتی صحیح اسلامی و انقلابی است.

وی تصریح کرد: یعنی تربیت نیروهای مؤمن دانشمند ،با معرفت و انقلابی در جهت سازندگی فرهنگی و فعالیت درعرصه های علمی؛ ترویج فرهنگ تفکر حکیمانه و اصلاح سبک زندگی درجامعه. 

مدیر مؤسسه آوای توحید خاطر نشان کرد: به همین خاطر دوره های مختلفی توسط مؤسسه برگزار می گردد در طول سال اما دو سالی است که فعالیت مجموعه در فضای مجازی نیز آغاز شده است که البته ویژه ی افراد مبتدی بدون محدویت سنی و تحصیلی ست.

حیدری اضافه کرد: بنابر امر وفرمایش مقام معظم رهبری، وظیفه مبلغان و دغدغه مندان علمی و فرهنگی و حوزوی ورود به فضای مجازی و نشر معارف حق اسلامی در آنجاست به همین منظور مؤسسه بهترین موقعیت را دیده در اینکه با عنایت الهی و تأییدات حضرت ولی عصر عجل الله فرجه این امکان را در فضای مجازی برای معرفت جویان مشتاق در سراسر کشور و بلکه فارسی زبانان خارج از کشور فراهم کند. چون دیگر در فضای مجازی مرز جغرافیایی معنا ندارد. 

این مقام مسئول ادامه داد: در همین راستا آوای توحید کلاس های معرفتی مجازی خود را با حضور اساتید عالی حوزه و دانشگاه برگزار می کند و ثبت نام این دوره در سال 98 آغاز شده است.

وی افزود: اساتیدی که در محضرشان خواهیم بود همگی از شاگردان برجسته ی علامه حسن زاده هستند از جمله آیت الله رمضانی، آیت الله ضیایی، استاد حسینی و حجت الاسلام حلواییان، استاد نائیجی، سوری و یزدان پناه.

حیدری یادآور شد: محوریت کلاس های این دوره نیز شامل سبک زندگی اسلامی، معرفت نفس و حکمت و معرفت می شود که علاقه مندان تا 20 خردادماه سالجاری فرصت دارند که ثبت نام نمایند.

مدیر مؤسسه ی آوای توحید ادامه داد: علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند به سایت مؤسسه http://avayetowheed.ir مراجعه کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.