همراهی 200 گروه جهادی دانشجویی در مناطق سیل‌زده پلدختر/ جمع آوری بیش از 3 میلیارد کمک مردمی

به گفته ی مسئول بسیج دانشجویی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان:
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 30 ارديبهشت, 1398 - 09:45
مسئول بسیج دانشجویی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: در مجموع 5 هزار نفر در قالب 200 گروه جهادی به سیل‌زدگان پلدختر کمک کردند و 3 میلیارد کمک مردمی توسط بسیج دانشجویی جمع آوری شد.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، میلاد شرفی مسئول بسیج دانشجویی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در همایش «سیل لرستان؛ چالش‌ها و فرصت‌ها» که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد برگزار شد، گفت: از همان سیل اول که در روز پنجم فروردین رخ داد 60 نفر در قالب 4 گروه جهادی به منطقه بابازید اعزام‌شده و ظرف 4 روز مشکلات آن منطقه را برطرف کردند.

وی افزود: نیروهای جهادی با توجه به سیل 12 فروردین که از قبل پیش‌بینی شده بود در آماده‌باش قرار گرفتند و در روز 13 فروردین گروه‌های جهادی در مناطق ساحلی شهر خرم‌آباد حضور فعالی در پاکسازی و کمک به مناطق سیل‌زده داشتند.

مسوول بسیج دانشجویی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بیان داشت: در روز14 فروردین حسینیه قمر بنی‌هاشم پلدختر به‌عنوان ستاد اسکان بسیج دانشجویی قرار گرفت و در مدت یک ماه 200 گروه جهادی در این مقر اسکان داده شدند.

وی یادآور شد: در مجموع 5 هزار نفر در قالب 200 گروه جهادی در مقر قمر بنی‌هاشم اسکان یافته و به سیل‌زدگان پلدختر کمک کردند.

شرفی خاطرنشان کرد: بیش از 3 میلیارد تومان کمک مردمی برای سیل‌زدگان توسط بسیج دانشجویی جمع‌آوری شد.

وی از توزیع 30 هزار پتو بین سیل‌زدگان خبر داد و گفت: در کنار انجام اقداماتی که در راستای پاکسازی و کمک‌رسانی صورت گرفت برنامه‌های فرهنگی خوبی نیز در این مدت در مناطق سیل‌زده انجام شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.