«جهاد همبستگی» مردم فارس برای جبران خسارات سیل‌زدگان

جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس مطرح کرد:
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 25 ارديبهشت, 1398 - 15:00
جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس از اجرای طرح «جهاد همبستگی» در این استان خبر داد و گفت: در قالب این طرح هر کدام از اصناف و کاسبان یک کالای موردنیاز سیل‌زدگان كشورمان را تأمین و هر مسجد نیز با تشکیل گروه جهادی یک منزل خسارت‌دیده را تعمیر و بازسازی می‌کند.

به گزارش حلقه وصل، یدالله بوعلی جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس از اجرای طرح ملی «جهاد همبستگی» با هدف جبران خسارات سیل اخیر به مردم خبر داد و گفت: گروه‌های جهادی استان فارس اقدامات بسیار خوبی را در زمینه امدادرسانی به سیل‌زدگان انجام داده‌اند.

وی افزود: با توجه به اینکه سیل اخیر در استان‌های مختلف کشور خسارات قابل توجهی به منازل، لوازم خانگی و اثاثیه مردم وارد آورده هموطنان در سراسر کشور با مشارکت در طرح جهاد همبستگی ملی می‌توانند نقش مؤثری در جبران خسارات سیل ایفا کنند.

بوعلی با بیان اینکه مردم فارس تاکنون ۳۳ میلیارد ریال به سیل‌زدگان کمک کرده‌اند، گفت: در قالب این طرح هر کدام از اصناف و کاسبان یک کالای موردنیاز سیل‌زدگان را تامین و هر مسجد نیز با تشکیل گروه جهادی یک منزل خسارت دیده را تعمیر و بازسازی می‌کند.

جانشین فرماندهی سپاه فجر با تصریح اینکه گروه‌های جهادی فارس در امدادرسانی و کمک به سیل‌زدگان شیراز عملکرد درخشانی داشتند، گفت: در طرح جهاد همبستگی مساجد منتخب در سراسر استان فارس با تشکیل گروه‌های جهادی نقش مؤثری در تسریع فرآیند بازسازی منازل در مناطق آسیب‌دیده از سیل اخیر خواهند داشت.

بوعلی با اشاره به گستردگی خسارات سیل اخیر در سطح کشور، گفت: شناسایی آسیب‌دیدگان نیازمند در استان‌های لرستان و خوزستان انجام شده و بر اساس تفاهم سازمان بسیج و بنیاد مسکن، امکانات لازم برای تعمیر و بازسازی منازل خسارت‌دیده در اختیار گروه‌های جهادی بسیج فارس قرار خواهند گرفت.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.