جذب جهادگران گمنام سایبری جهت فعالیت با رویکرد شهدا و مباحث اسلامی

از سوی مؤسسه مطاف عشق قم؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 25 ارديبهشت, 1398 - 09:45
مؤسسه فرهنگی مطاف عشق قم جهت انجام فعالیت های خود در حوزه ی شهدا و مباحث اسلامی اقدام به جذب جهادگران سایبری و فضای حقیقی کرده است.

مهربانی مسئول بخش فضای مجازی مؤسسه فرهنگی مطاف عشق قم به حلقه وصل گفت: در واقع از اوایل سال گذشته یعنی 97 طرح جذب جهادگران سایبری جهت انجام فعالیت با رویکرد شهدا آغاز شد که مورد استقبال قرار گرفت.

وی بیان داشت: در این طرح جهادگران گمنام سایبری که علاقه مند و یا دغدغه مند در خصوص فعالیت در حوزه شهدا بودند با هر گونه تخصص و در هر سنی در این طرح شرکت کردند و پروژه هایی توسط مؤسسه تعریف و اجرایی شد.

مهربانی تصریح کرد: از جمله فعالیت های سال گذشته راه اندازی سایت دانشنامه شهدا، توزیع محتوا با محوریت شهدا در فضای مجازی و بارگذاری ویدئوها در سایت آپارات بوده است که در همین راستاصورت گرفت.

این فعال فرهنگی ادامه داد: این روند ادامه یافت اما در سال جدید ما تصمیم گرفتیم تا حوزه ی فعالیت خود را گسترش دهیم و در کنار مباحث شهدا به طرح مباحث اسلامی و فعالیت در این حوزه نیز بپردازیم به همین خاطر نیازمند حمایت ارگان ها، نهادها و افراد با هرگونه تخصص هستیم و فقط حمایت های مالی مدنظر نیست.

مسئول بخش فضای مجازی مؤسسه فرهنگی مطاف عشق قم خاطر نشان کرد: در واقع ما برنامه ی مدونی را تا سال 1401 طرح ریزی و تعریف کرده ایم و پروژه های مختلفی نیز برنامه ریزی شده که برای اجرایی شدن آن ها انتظار حمایت از بخش های فرهنگی در هر زمینه ای وجود دارد البته تنها حمایت مالی مدنظر نیست و در جهت تولید محتوا و اطلاع رسانی فعالیت ها نیز دوستان می توانند کمک کنند . ما در این برنامه می خواهیم از فضای مجازی وارد دنیای حقیقی نیز شویم و حوزه ی فعالیت خود را در این بخش هم گسترش دهیم.

مهربانی اضافه کرد: یکی از برنامه هایی که سال گذشته به عنوان پایلوت انجام شد در فضای حقیقی طرح خادم کتاب بود که همزمان با راهیان نور در جهت ترویج کتابخوانی صورت گرفت و استقبال هم شد.

وی یادآور شد: به هر صورت تلاش ما بر این است که هر فردی با هر میزان وقت، تخصص، علاقه و دغدغه مندی بتواند قدمی در حوزه ی شهدا و فعالیت های اسلامی بردارد و این بستر برای آنها فراهم باشد.

 

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.