رونمایی از یادمان ‌«خواهر دباغ» ‌در باغ موزه همدان

همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 25 ارديبهشت, 1398 - 09:00
همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر از یادمان نقش برجسته «خواهر دباغ» در باغ‌موزه همدان رونمایی می‌شود.

مجید صفدریان رئیس بنیاد شهید شهرستان همدان در خصوص ویژه برنامه های سالروز آزادسازی خرمشهر به حلقه وصل گفت: سوم خرداد یکی از مهم‌ترین وقایع تاریخ انقلاب اسلامی و مهم‌ترین نبرد رزمندگان اسلامی در دوران دفاع مقدس است که توانستند با ایمان و اتکای به خداوند، با دستانی خالی این پیروزی بزرگ را رقم بزنند.

صفدریان با بیان اینکه این مجموعه همزمان با سالروز آزاد‌سازی خرمشهر چند برنامه شاخص در دستور کار خود دارد، افزود: پنج‌شنبه، دوم خرداد‌ماه مصادف با سالروز شهادت شهید محمود شهبازی مراسم یادواره این شهید بزرگوار در باغ موزه همدان برگزار می‌شود.

وی افزود: در این مراسم که با حضور فرماندهان و پرسنل نیرو‌های نظامی، کارکنان دولت، خانواده معظم شهدا و ایثارگر و آحاد مردم برگزار می‌شود، مراسم قرائت زیارت عاشورا، خاطره‌گویی یکی از رزمندگان عملیات بیت‌المقدس، سخنرانی آیت‌الله شعبانی و تجدید میثاق با شهدای گمنام به خاک آرمیده در باغ موزه انجام خواهد شد.

صفدریان با اشاره به اینکه نقش خانم دباغ در دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس نقش برجسته‌ای است، بیان کرد: در این مراسم از یادمان نقش برجسته «خواهر دباغ» در باغ‌موزه همدان رونمایی می‌شود.

رئیس بنیاد شهید همدان با اشاره به اینکه با خانواده شهدا و ایثارگر همدان در عملیات الی بیت‌المقدس، عملیات غرورآفرین روز سوم خرداد، دیداری صورت خواهد گرفت، بیان کرد: تعداد شهدای عملیات بیت‌المقدس همدان، ۲۵ شهید است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.