صدور کارت شناسایی برای حافظان و قاریان همدانی

مسئول کارگروه قرآن جبهه فرهنگی استان خبر داد:
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 24 ارديبهشت, 1398 - 11:15
مسئول کارگروه قرآن جبهه فرهنگی مردمی انقلاب اسلامی استان همدان از صدور کارت شناسایی برای حافظان و قاریان این استان خبر داد.

قاسم جهان‌آرا دبیر مؤسسه قرآنی ندای ترنم ملکوت همدان و مسئول کارگروه قرآن جبهه فرهنگی مردمی انقلاب اسلامی استان همدان به حلقه وصل گفت: کارت شناسایی برای حافظان و قاریان این استان صادر می شود.

جهان‌آرا در خصوص مؤسسه ندای ترنم ملکوت بیان داشت: این مؤسسه یکی از موقوفات مرحوم همراهیان است که در سال ۹۱ فعالیت خود را به شکل رسمی آغاز کرد.

وی با بیان اینکه مخاطبان اصلی این مجموعه را خواهران تشکیل می‌دهند، افزود: همه روزه مراسم جزء خوانی قرآن کریم از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در محل مؤسسه برگزار می‌شود.

جهان آرا ضمن اشاره به اینکه این مجموعه به شکل ویژه دارای مرکز حفظ مجازی قرآن کریم است، گفت: مرکز حفظ مجازی قرآن کریم مؤسسه با ۲۵۰ عضو از ۴ سال گذشته به شکل رسمی فعالیت خود را با حضور ۳ مربی آغاز کرده است.

مسئول کارگروه قرآن جبهه فرهنگی استان همدان با بیان اینکه کارکنان و مربیان این مجموعه همگی تحصیل کرده و دارای مدارک بالای دانشگاهی هستند، گفت: در طول سال همواره کلاس‌های روخوانی، روان خوانی، تجوید سطح ۱ و ۲، تفسیر، حفظ، مفاهیم و نهج‌البلاغه در این مجموعه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: یکی دیگر از اقدامات این مجموعه برگزاری مهد‌های قرآن ویژه خردسالان است که هر سال طبق مقررات و آئین نامه وزارت آموزش و پرورش همزمان با آغاز سال تحصیلی مهد‌های قرآن نیز در سراسر کشور فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.