ترکیب شیمیایی نوشتار با تصویر در «جهان پوستر» بررسی می شود

با حضور محمد جواد میری؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 23 ارديبهشت, 1398 - 14:30
دومین جلسه از سلسله جلسات آموزشی «جهان پوستر» با حضور محمدجواد میری سه شنبه 31 اردیبهشت ماه در مشهدمقدس برگزار و علاقه مندان تا 24 اردیبهشت ماه فرصت ثبت نام دارند.

خانی دبیر آموزش نهضت مردمی پوستر انقلاب در مشهد مقدس به حلقه وصل گفت: این نهضت مردمی از ابتدا دغدغه آموزش در حوزه ی تولید و خلق تصویر و پوستر را در موضوعات مختلف داشته است.

وی بیان داشت: در همین راستا برنامه ریزی ها صورت گرفت تا دوره ای جامع در این خصوص برگزار شود و «جهان پوستر» عنوان سلسله دوره های آموزشی ست که در مشهدمقدس آغاز شده است و نخستین جلسه ی آن با حضور حامد مغروری برگزار شد.

خانی تصریح کرد: در واقع تمامی تکنیک هایی که برای خلق یک تصویرو پوستر مورد نیاز است مثل تصویرسازی، تایپوگرافی، سه بعدی، فتومونتاژ و ... در طول این جلسات به صورت مجزا آموزش داده می شود تا افراد در هر دوره ای که علاقه مند هستند شرکت کنند.

این فعال فرهنگی ادامه داد: سرفصل های نیز به صورت هر دوهفته یکبار در یک روز صبح تا عصر آموزش داده می شود و دومین جلسه نیز سه شنبه 31 اردیبهشت ماه با حضور محمدجواد میری برگزار می گردد.

مسئول آموزش نهضت مردمی پوستر انقلاب اضافه کرد: علاقه مندان تا فردا 24 اردیبهشت ماه فرصت دارند که اقدام به ثبت نام کنند و با شماره های 05138493624 و 09156985988 تماس بگیرند.

وی خاطر نشان کرد: دومین جلسه با موضوع ترکیب شیمیایی نوشتار و تصویر، گفتاری پیرامون چرایی و چگونگی ادبیات سازی در پوستر برگزار می شود.

خانی یادآور شد: سؤالاتی که تلاش می شود در این جلسه به آن ها پاسخ داده شود شامل ادبیات از پوستر به وجود می آید یا پوستر از ادبیات؟، تفاوت ادبیات با پیام پوستر چیست؟، ادبیات پوستر از کجا می آید و چگونه ساخته می شود؟ و ... می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.