برنامه‌ریزی سپاه ولی عصر(عج) خوزستان برای ساخت 500 خانه/به دنبال ثبت رکورد نیستیم

جهت حمایت از سیل‌زدگان؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 23 ارديبهشت, 1398 - 10:00
معاون هماهنگ کننده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان گفت: ساخت ۵۰۰ خانه برعهده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان است که برخی خانه‌ها نیازمند بهسازی و برخی دیگر در مجاورت سیل بوده و خسارت دیده‌اندو برخی نیازمند بازسازی مجدد هستند.به دنبال ثبت رکورد نیستیم، بلکه می‌خواهیم خانه‌های محکم به همراه تأمین وسایل خانگی فراهم کنیم تا آرامش از دست رفته بازگردد.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، سرهنگ عبدالرضا حاجتی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: آب‌گرفتگی در منطقه عین دو اهواز به طور کامل تخلیه شده و در ادامه نیز محله به محله منطقه عین دو اهواز را تمیز خواهیم کرد و پس از آن، به سوی گلدشت خواهیم رفت.

وی با بیان اینکه بودن در کنار مردم را وظیفه خود می‌دانیم، عنوان کرد: فراموشی آثار و خسارت‌های سیل بر مردم زمان‌بر است، اما در حوزه رسیدگی به مشکلات مردم نیازمند یک پروسه ۶ ماهه هستیم تا همه روستا‌ها و منازل نیازمند بازسازی ساخته شوند.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان افزود: ساخت ۵۰۰ خانه برعهده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان است که برخی خانه‌ها نیازمند بهسازی و برخی دیگر در مجاورت سیل بوده و خسارت دیده‌اند؛ ضمن اینکه برخی دیگر از خانه‌ها به ویژه در منطقه حمیدیه سفلی نشست کرده و نیازمند بازسازی مجدد هستند.

حاجتی با بیان اینکه اعتقادی به کار عجولانه نداریم، گفت: به دنبال ثبت رکورد نیستیم، بلکه می‌خواهیم خانه‌های محکم به همراه تأمین وسایل خانگی فراهم کنیم تا آرامش از دست رفته بازگردد.

وی گفت: در مرحله دوم تلاش داریم تا علوفه دام‌ها و احشام سیل‌زدگان را تأمین و ارسال کنیم؛ ضمن اینکه با توجه به گرمی هوا تأمین آب شرب و کولر مدنظر است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.