بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راه آینده انقلاب است

ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 26 فروردين, 1398 - 15:15
معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راه آینده انقلاب است که توسط مقام معظم رهبری تبیین شده است.

به گزارش حلقه وصل، نشست هماهنگی تبیین برنامه‌های گام دوم انقلاب اسلامی به ریاست بهروز اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با حضور مدیران کل و مسئولین مربوطه برگزار شد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب بیانیه‌ای است که از سوی رهبر معظم انقلاب به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صادر و در آن برای استمرار راه انقلاب اسلامی به تبیین دستاوردهای چهل سال گذشته می‌پردازد، اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راه آینده انقلاب است که توسط مقام معظم رهبری تبیین شده است.

بهروز اکرمی افزود: استاندار مرکزی به منظور تبدیل این بیانیه به اقدامات و فعالیت‌های اجرایی و جامعه عمل پوشاندن به آن کمیته ویژه‌ای در استان تشکیل داده که قرار است وظایف دستگاه‌ها و ارگان‌های مختلف برای تحقق بندهای این بیانیه به تفکیک مشخص شود.

وی بیان کرد: تقسیم کار دستگاه‌ها و ارگان‌ها بر اساس محورها و دغدغه‌های مقام معظم رهبری صورت گرفته و هر دستگاهی باید تلاش خود را برای محقق شدن بیانیه به کار گیرد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: عملکرد دستگاه‌ها در حوزه‌های مختلف در این رابطه به صورت مرتب رصد و مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

منبع: فارس

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.