ثبت‌نام جهادگران اردبیلی جهت حضور در مناطق سیل زده

تا ۵ اردیبهشت ادامه می‌یابد؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 26 فروردين, 1398 - 12:30
ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان اردبیل هم همراه با سراسر کشور فعالیت خود را در حوزه ی خدمت رسانی به سیل زدگان از روزهای نخست این حادثه آغاز و ثبت نام گروه های جهادی جهت اعزام به این مناطق را نیز آغاز کرده است.

سجاد رمضان پور عضو ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان اردبیل به حلقه وصل گفت: بلافاصله بعد از وقوع سیل در روزهای نخست سال جدید جمع آوری کمک های مردمی را آغاز و در طول این مدت دو محموله از کمک های مردمی را به استان گلستان و مناطق سیل زده ارسال کردیم.

وی بیان داشت: این کمک رسانی ها همراه با اعزام گروه های جهادی همراه با محموله ها ادامه یافت تا وقوع سیل در استان های لرستان و خوزستان. پس از این امر هم وسعت کار را گسترش دادیم و جمع آوری کمک های مردمی را منوط به تنها استان گلستان نکردیم و همچنان هم در مهدیه اردبیل مشغول جمع آوری و بسته بندی این کمک ها هستیم.

رمضان پور تصریح کرد: محموله ی سوم کمک های مردمی هم آماده است و همراه با گروه های جهادی ارسال خواهد شد.

این فعال فرهنگی ادامه داد: ثبت نام گروه های جهادی جهت اعزام به مناطق سیل زده استان لرستان و یا خوزستان نیز آغاز شده و تا ۵ اردیبهشت ماه ادامه می یابد. البته با توجه به اینکه تنها دو روز از اعلام ثبت نام می گذرد بیش از 70 نفر جهادگر ثبت نام کرده اند.

وی خاطر نشان کرد: زمان ماندن در این مناطق را آزاد و بر عهده ی خود جهادگران گذاشته ایم اما منطقه ی مورد نظر را جهت اعزام هنوز قطعی نکرده ایم و در حال رایزنی و بررسی شرایط و نیازهای این مناطق هستیم.

عضو ستاد مردمی جبهه فرهنگی اردبیل افزود: علاقه مندان جهت ثبت نام شرکت در این اردوی جهادی می توانند با شماره 093۵7897342 تماس بگیرند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.