آمریکایی‌ها به دنبال محدود کردن ایران هستند

ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 26 فروردين, 1398 - 13:00
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: معتقدم که در این شرایط کنونی نباید به دنبال به تصویب رساندن این کنوانسیون ها باشیم؛ چرا که پیوستن به این معاهدات باعث خواهد شد که فشار بیگانگان به کشورمان بیشتر شود و بهانه های دیگری را به‌وجود خواهند آورد.

به گزارش حلقه وصل، محمداسماعیل سعیدی پاسخی مبنی بر اینکه با توجه به تروریست خواندن سپاه از سوی ترامپ احتمال این وجود دارد که لوایح بلاتکلیف در مجمع تشخیص به تصویب برسند،اشاره کرد و اظهار داشت: بنده از مخالفان تصویب لوایح اف ای تی اف بودم چرا که از سیاست‌ها و استراتژی پلید آمریکایی‌ها شناخت کافی را داشتیم.

وی افزود: آمریکایی‌ها در طول این 40 سال گذشته دیدگاه، استراتژی و هدف‌های دارز مدت خود را به اثبات رسانده‌اند، شاید در کوتاه مدت یک مانورهایی را بدهند اما عمده سیاست‌های بلند مدت آنها در قبال جمهوری اسلامی این است که کشورمان را محدود کنند.

نماینده مردم تبریز تصریح کرد: آمریکایی‌ها با ایجاد تحریم‌ها به دنبال تحت فشارقرار دادن ایران هستند تا به اهداف اصلی خود که همان تغییر نظام ایران است، دست پیدا کنند و از آرزوهای دیرینه آمریکا سقوط جمهوری اسلامی است که قطعا آن را به گور خواهند برد.

آمریکایی‌ها با آرمان‌های انقلاب مشکل دارند

عضو فراکسیون ولایی مجلس تاکید کرد: برخی از افراد داخل کشور می گفتند که اگر این لوایح چهارگانه به تصویب برسند،با نرمش آمریکایی‌ها روبه‌رو خواهیم شد و از این رو باید گفت که اینگونه نخواهد بود چرا که اگر لوایح اف ای تی اف به تصویب برسند آمریکایی‌ها به دنبال بهانه‌های دیگری خواهند بود چرا که اینها با آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران مشکل دارند.

این نماینده مردم در مجلس دهم به تروریست خواندن سپاه از سوی ترامپ اشاره و اظهار کرد: تروریست خواندن سپاه از سوی ترامپ نشان داده است که اینها به هیچ چیزی پایبند نیستند اما ایران حداقل در به تصویب رساندن لوایح چهارگانه که از سوی مجلس به تصویب رسیدند و در حال طی کردن مراحل بعدی بودند نشان داد که پایبند به عهد خود است.

در حال حاضر نباید به دنبال به تصویب رساندن لوایح اف ای تی اف باشیم

سعیدی افزود: معتقدم که در این شرایط کنونی نباید به دنبال به تصویب رساندن این کنوانسیون ها باشیم؛ چرا که پیوستن به این معاهدات باعث خواهد شد که فشار بیگانگان به کشورمان بیشتر شود و بهانه های دیگری را بوجود خواهند آورد.

منبع: فارس

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.