حضور امام جمعه قزوین در مناطق سیل‌زده لرستان +تصاویر

ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 26 فروردين, 1398 - 11:45
آیت‌الله عابدینی با حضور در مناطق سیل‌زده استان لرستان از نزدیک در جریان روند امدادرسانی و کمک جهادگران استان قزوین به مردم این منطقه قرار گرفت.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌ جمعه قزوین ۲۴ فروردین ماه با حضور در مناطق سیل‌زده پلدختر، معمولان و دلفان استان لرستان از نزدیک در جریان روند امدادرسانی و کمک جهادگران استان قزوین به مردم این منطقه قرار گرفت. 

وی همچنین در جمع نیروهای گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین که از روزهای آغازین بعد از سیل در پلدختر و معمولان به کار جهادی مشغول بودند حاضر شد.

از دیگر برنامه‌های سفر امام‌ جمعه قزوین به استان لرستان می‌توان به حضور در جمع نیروهای مردمی قرارگاه امام رضایی‌های کشور در شهرستان پلدختر، بازدید از انبار مرکزی کمک‌های مردمی استان قزوین به استان لرستان، بررسی کمبودها و نیازهای شهر، حضور و سخنرانی در جمع نیروهای مردمی استان قزوین در مسجد امیرالمؤمنین(ع) پلدختر و دیدار با جهادگران عرصه پزشکی درمانگاه صلواتی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین اشاره کرد. 

حضور در جمع طلاب جهادی استان قزوین و دانشجویان بسیج دانشگاه امام خمینی(ره) که در روستای دمرود شهرستان معمولان به کار جهادی مشغول‌اند و همچنین بازدید از روند جریان اقدامات و برنامه‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قزوین در شهر نورآباد لرستان برای بازسازی منازل مسکونی آسیب‌دیده و دیدار و گفت‌وگو با خانواده شهید افشین شاکرمی که خانه آن‌ها در روستای دم رود در جریان سیل از بین رفته است، از دیگر برنامه‌های سفر نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین به استان لرستان بود. 

آیت‌الله عابدینی در سفر خود به لرستان همراه با گروه‌های جهادی با به دست گرفتن بیل به لایروبی و پاک‌سازی منازل خانه‌های آسیب دیدگان کمک کرد. 

یادآور می‌شود که استان قزوین به‌عنوان استان معین شهرستان نورآباد و دلفان جهت بازسازی خرابی‌های سیل اخیر انتخاب شده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.