مادرانه‌های «عارف ۱۲ ساله» خواندنی شد +جدول و لینک خرید

کتابی که در کمتر از دو ماه فروش چشمگیری داشت؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 26 فروردين, 1398 - 09:30
کتاب «عارف ۱۲ ساله» روایتگر خاطرات شهید نوجوان «رضا پناهی» است که از زبان مادر این شهید بیان شده است. انتشارات شهید کاظمی با اعلام فروش ۲۴ هزار نسخه از این کتاب در کمتر از دو ماه، از این کتاب به عنوان پدیده فروش کتاب در سال جاری یاد کرده است.

سرویس معرفی: «شهید رضا پناهی» یکی از بزرگ‌مردان کم سن و سالی است که در دوران هشت سال دفاع مقدس با احساس مسولیت و تعهد ناشی از عقبه معرفتی و بصیرتی منبعث از انوار تربیتی حرکت عظیم حضرت امام خمینی(ره)، توانست با وجود سن کم، خود را به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل برساند و پس از مجاهدت و تلاش های بسیار، در سن دوازده سالگی در روز بیست و هفتم بهمن ماه ۱۳۶۱ در خیل شهدای انقلاب اسلامی قرار گرفت.

شهید رضا پناهی پیش از اعزام به جبهه از مادر خود می‌خواهد نوار کاستی برایش تهیه کند و در آن نوار کاست وصیت نامه صوتی خود را ضبط می‌کند و از مادر می‌خواهد که بعد از شهادتش نوار را گوش بدهد و مادر شهید معتقد است که اگر این وصیت نامه صوتی از رضا وجود نداشت شاید برخی باور نمی‌کردند که این نوجوان چنین حوزه اندیشه‌ای و چنین جهانبینی خاصی داشته باشد.

رضا وصیتنامه اش را قبل از اعزام مخفیانه در نواری ضبط کرد و در گوشه‌ای پنهان کرد تا بعد از شهادتش به دست خانواده‌اش رسید. در قسمتی از این وصیت‌نامه آمده است: «اینجانب با آگاهی کاملی که به شهادت دارم برای دفاع از اسلام و حیثیت انقلاب اسلامی و دفاع از مملکت اسلامی به فرمان بزرگ رهبر مسلمانان جهان و مرجع عالیقدر حضرت امام خمینی به جبهه حق علیه باطل شتافتم...»

* «عارف ۱۲ ساله»؛ شرح حالات شهید پناهی به روایت مادر
«عارف ۱۲ ساله» عنوانیست که برای کتاب خاطرات شهید نوجوان رضا پناهی انتخاب شده که در آن مادر شهید به روایت احوالات این شهید بزرگوار می‌پردازد. این کتاب که توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده، برای اولین بار با حضور مادر شهید رضا پناهی، محمد انصاری بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تهران و سید احمد عبودتیان مدیرعامل بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیا در سینما فجر اسلامشهر رونمایی شد.

سیدحسین موسوی نویسنده کتاب معتقد است در شرایطی که در یک جنگ نامتقارن فرهنگی قرار داریم و دشمن در تلاش است که ایمان و هویت نوجوانان ما را از بین ببرد شهید رضا پناهی می‌تواند به عنوان الگویی برای تمام نوجوانان امروز ایران قرار بگیرد و چراغی برای راه نوجوانان کشور باشد.

در ادامه معرفی مختصری از کتاب «عارف ۱۲ ساله» آمده است:

معرفی مختصری از کتاب «عارف ۱۲ ساله»

اخیرا انتشارات شهید کاظمی با اعلام فروش ۲۴ هزار نسخه از این کتاب در کمتر از دو ماه، از این کتاب به عنوان پدیده فروش کتاب در سال جاری یاد کرده است.

علاقه‌مندان می‌توانند کتاب «عارف ۱۲ ساله» را به صورت اینترنتی و با تخفیف ۲۰ درصدی از مرکز تولید و توزیع کتاب و محصولات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به آدرس manvaketab.ir تهیه کنند.

همچنین مسابقه بزرگ کتابخوانی رضای مهر با محوریت کتاب «عارف ۱۲ ساله» ویژه نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ سال در حال برگزاریست و علاقه‌مندان می‌توانند در این رویداد فرهنگی شرکت کنند.

لازم به ذکر است، مهلت شرکت در مسابقه بزرگ کتابخوانی رضای مهر تا ۱۸ اردیبهشت ماه تعیین شده و قرعه‌کشی آن تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.