طبخ روزانه ۷ هزار پرس غذا برای سیل‌زدگان

به همت موکب الرضا(ع) یزد؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 25 فروردين, 1398 - 15:30
مسئول موکب الرضای یزد با اشاره به طبخ روزانه بیش از هفت هزار پرس غذای گرم برای سیل‌زدگان گفت: در حال حاضر ۴۰ نفر از خدام‌الحسین(ع) در سه شیفت خدمت می‌کنند.

به گزارش حلقه وصل، رضا بهشتی مسئول موکب الرضای استان یزد در یادمان شهدای هویزه، با بیان این‌که موکب‌الرضای استان یزد در راستای رسالت نوع دوستی خود از یکشنبه ۱۸ فرودین ماه به منظور کمک به مناطق سیل‌زده خوزستان عازم جنوب شده اظهار کرد: این موکب از تاریخ ۱۹ فروردین ماه در یادمان شهدای هویزه مستقر است.

وی با اشاره به این که چهار روستای تابعه شهرستان هویزه تحت پوشش این موکب هستند افزود: موکب الرضای یزد در حال حاضر ۱۵۰۰ نفر از خانواده‌های سیل‌زده را هم در داخل اردوگاه تحت پوشش قرار داده است.

مسئول موکب الرضای یزد با اشاره به طبخ روزانه بیش از هفت هزار پرس غذای گرم برای سیل‌زدگان گفت: در حال حاضر ۴۰ نفر از خدام الحسین(ع) در سه شیفت خدمت می‌کنند.
بهشتی در ادامه تصریح کرد: متأسفانه به دلیل بحرانی بودن شرایط هویزه هر روز به جمعیت ساکنان در یادمان شهدای این شهرستان افزوده می‌شود.

این مسئول خدمت به مردم ولایت مدار خوزستان را فرصت مناسبی برای قدردانی پذیرایی آنها از زائران حسینی در ایام اربعین دانست و بیان کرد: مردم میهمان نواز خوزستان در ایام اربعین حسینی با تمام وجود از زائران حسینی استقبال می‌کنند و به همین دلیل اعضای موکب الرضای یزد هم با تمام وجود در حال خدمت به سیل زدگان این منطقه هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات واحد مهندسی سپاه الغدیر در مناطق سیل زده خوزستان بیان کرد: برابر دستور فرمانده کل پاسداران انقلاب اسلامی سپاه الغدیر یزد به عنوان معین شهرستان هویزه از خوزستان در بحران سیل تعیین شده است.

این مسئول حضور نیروهای انسانی متعدد با تخصص‌های مختلف در استان خوزستان را نماد بارز همدلی ملت ایران عنوان کرد و گفت: بازاریان خیر و نوع دوست یزدی با ارسال اقلام و مواد خوراکی مختلف نقش مهمی در ارائه خدمت موکب الرضا به سیل زدگان خوزستان ایفا کردند.

بهشتی در پایان با بیان این‌که بسیاری از سیل زدگان مناطق مختلف خوزستان قبل وقوع سیل از امکانات و سرمایه اقتصادی مناسبی برخوردار بودند و بعد از سیل خسارات زیادی را متحمل شدند، تأکید کرد: رفع نیاز مردم سیل زده باید در دستور کار جدی مسئولان و دست‌اندرکاران قرار گیرد.

منبع: ایکنا

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.