معرفی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «سربلند» همزمان با نیمه شعبان

همراه با قرعه‌کشی سفر زیارتی به سوریه؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 25 فروردين, 1398 - 12:30
مراسم قرعه‌کشی مسابقه کتابخوانی کتاب «سربلند»(زندگی شهید محسن حججی) همزمان با ایام نیمه شعبان انجام و برگزیدگان به سفر زیارتی سوریه و زیارت حرم مطهر حضرت زینب و حضرت رقیه(س) اعزام خواهند شد.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، فراخوان مسابقه کتابخوانی «سربلند» به همت انتشارات شهید کاظمی در شهریورماه سال گذشته منتشر و علاقه مندان تا 10 دی ماه فرصت شرکت در این مسابقه را داشتند که به درخواست مخاطبان مهلت فراخوان تا  پایان اسفندماه تمدید شد.

کتاب «سربلند» که توسط محمدعلی جعفری به رشته تحریر درآمده و توسط انتشارات شهید کاظمی به چاپ رسیده است که از همان ابتدای انتشار و به برکت نام بزرگ شهید «محسن حججی» و شهید «احمد کاظمی» با استقبال بسیار مخاطبان رو به رو شد.

نحوه شرکت در این مسابقه پاسخ به دو سؤال مطرح شده در مسابقه و یا ارائه یادداشت و دلنوشته، ارسال صفحه مورد علاقه خود از کتاب، گرفتن و ارسال عکسی خلاقانه، ساخت کلیپ و تیزر و فایل صوتی معرفی از کتاب بود که بنا به آمارهای رسیده از انتشارات شهید کاظمی تا پایان اسفندماه، مخاطبان با بیش از چهار هزار پیامک، یک هزار و ۲۰۰ نظر و دل‌نوشته، ۴۶ فیلم و ویدئو، ۸۲۰ عکس و ۳۸ صوت و پادکست با موضوع کتاب سربلند در این مسابقه شرکت کرده‌اند.

اسامی برگزیدگان توسط انتشارات شهید کاظمی در کانال رسمی این انتشارات در فضای مجازی به آدرس  http://nashreshahidkazemi.ir اعلام خواهد شد.

قرعه کشی بین برگزیدگان این مسابقه کتابخوانی همزمان با ایام نیمه شعبان انجام و برگزیدگان به سفر زیارتی سوریه و زیارت حرم مطهر حضرت زینب و حضرت رقیه(س) اعزام خواهند شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.