کمک‌های دانش آموزی استان چهارمحال و بختیاری هم راهی لرستان شد

با راه‌اندازی پویش دانش‌آموزی «عیدی من از تو»؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 25 فروردين, 1398 - 11:45
مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری از کمک های دانش آموزی این استان به مناطق سیل زده استان لرستان خبر داد و گفت: دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن های اسلامی استان با راه اندازی پویش «عیدی من از تو» اقلام ضروری و مورد نیاز سیل زدگان به خصوص دانش آموزان را در قالب ۲ محموله به استان لرستان ارسال کردند.

حسن صمدز اده مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری به حلقه وصل گفت: متاسفانه سیل مخربی که بیش از ۲۴ استان ایران از جمله گلستان، لرستان و استان‌های جنوبی ایران را فراگرفته، تاکنون خسارات مالی فراوانی را به همراه داشته است.

وی اظهار داشت: به همین جهت دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن های اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با راه اندازی پویش #کمک_های_نوجوانان_به_سیل_زدگان با عنوان «عیدی من از تو» اقلام ضروری و مورد نیاز سیل زدگان به خصوص دانش آموزان را در قالب ۲ محموله توسط هیات دانش آموزی انصارالمهدی شهرکرد جمع آوری و به استان لرستان ارسال کردند.

صمدزاده تصریح کرد: این محموله ها شامل ۱۰ قلم کالا از جمله آب معدنی، انواع کنسرو، پتو و مواد بهداشتی و شوینده و همچنین لوازم التحریر بود.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان یاد آور شد: با توجه به گزارش‌های واصله هموطنان سیل‌زده استان لرستان نیاز فوری به آب معدنی، مواد خوراکی و کنسرو، همچنین وسایل گرمایشی و مواد بهداشتی دارند که جمع آوری کمک ها تا رفع نیاز ابتدایی سیل زدگان ادامه خواهد داشت و انتظار می رود دانش آموزان و خانواده ایشان به یاری هموطنان سیل‌ زده بشتابند.

این فعال آموزشی خاطر نشان کرد: علاوه بر محموله های ارسالی به استان لرستان، جهت امداد رسانی، تخلیه آب و لایروبی تعدادی از مربیان و فارغ التحصیلان اتحادیه این استان به مناطق سیل زده راهی غرب و شمال کشور می‌شوند.

صمدزاده یادآور شد: دانش آموزان می توانند کمک های غیر نقدی خود را به دفاتر اتحادیه انجمن های اسلامی شهرستان های استان تحویل دهند و کمک های نقدی را به شماره کارت ۱۰۰۰-۰۰۰۰-۹۹۷۹-۶۰۳۷ نزد کمیته امداد امام خمینی (ره) و یا با شماره گیری کد دستوری #۹۹*۸۸۷۷* واریز نمایند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.