ثبت جهانی جشن‌های نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران

به عنوان بزرگ ترین اجتماع مهدی یاوران در جهان؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 25 فروردين, 1398 - 08:45
معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران گفت: به دنبال ثبت ملی و جهانی جشن‌های نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران به عنوان بزرگترین اجتماع مهدی یاوران در جهان هستیم.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، ابراهیم صدوقی معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران در جلسه ستاد تسهیلات زائرین استان قم در سالن جلسات مسجد مقدس جمکران با اشاره به برنامه این مسجد در ایام نیمه شعبان اظهار کرد: مسجد مقدس جمکران پویش قربانی کردن برای سلامتی امام زمان(عج) در ایام نیمه شعبان خواهد داشت و گوشت حاصل از این پویش به مناطق سیل زده ارسال می‌شود.

وی ادامه داد: به دنبال ثبت ملی و جهانی جشن‌های نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران به عنوان بزرگترین اجتماع مهدی یاوران در جهان هستیم، میلیون‌ها نفر در این مراسم حضور پیدا می‌کنند.

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران افزود: نظارت بر قیمت‌ها باید به صورت جدی در ایام نیمه شعبان در اطراف مسجد مقدس جمکران صورت بگیرد، افزایش قیمت‌ها در آن ایام خاطره خوشی برای زائرین برجا نخواهد گذاشت.

صدوقی با اشاره به برگزاری جشن‌های نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران اظهار کرد: باید این جشن‌ها به صورت مستقیم از شبکه‌های صدا و سیما پخش شود، همچنین مستندسازی خدمت رسانی دستگاه‌های اجرایی به مردم در ایام نیمه شعبان ضرورت دارد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.