فراخوان اسکان رایگان زائران به مناسبت نیمه شعبان منتشر شد

جهت تکریم زائران حرم حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 24 فروردين, 1398 - 09:45
به مناسبت فرا رسیدن نیمه ی شعبان فراخوان اسکان رایگان زائران به همت قرارگاه کریمه استان قم جهت تکریم زائران حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران منتشر شد.

محمدجعفر اسکندری مسئول قرارگاه کریمه در قم به حلقه وصل گفت: سال گذشته  به مناسبت شهادت حضرت معصومه (س) دو هزار زائر در ایام شهادت این بانوی بزرگوار اسکان رایگان داده شدند.

اسکندری تصریح کرد: قرار گاه کریمه با هدف تأمین رفاه ، امنیت وآسایش هرچه بیشتر زائرین بارگاه ملکوتی حضرت معصومه (س) و اولین و اساسی ترین نیاز ایشان یعنی اقامتگاه مناسب ودر خورد شأن زائرين آن حضرت به مناسبت شهادت آن حضرت شروع به فعالیت نمود و در آستانه ی ولادت حضرت مهدی(عج) تلاش می کند تا قدری از هزینه های سفر زائران به قم و مسجد جمکران را کم کند.

این فعال فرهنگی خاطر نشان کرد: این طرح به صورت مردمی و با محوریت هیئت زینبیون محفل بسیجیان و رهروان شهداء  با هدف  بهره وری از تمامی فرصتها و پتانسیل موجود ، در حسیننیه ها و مساجد و مجموعه های فرهنگی صورت می گیرد.

اسکندری از تمام هیئات مذهبی، گروه های فرهنگی و خیرینی که قرارگاه  را در این امر یاری کردند تشکر و اظهار داشت: قرارگاه کریمه در راستای تکریم و خدمت به زائران حرم اهل بیت علیهم السلام قم المقدسه و ترویج فرهنگ زیارت، اسکان رایگان به صورت(فردی-گروهی) ارائه و معرفی می کند.

مسئول قرارگاه کریمه یادآور شد: تکایا، مساجد و هیئت های مذهبی و حسینیه ها که تمایل به اسکان رایگان زائران در ایام ولادت حضرت مهدی(عج) را دارند می توانند با شماره 09123517504 و 09191489923 تماس بگیرند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.