اعزام گروه جهادی به مناطق سیل زده لرستان

به همت هیئت انصارولایت یزد؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 18 فروردين, 1398 - 09:30
هیئت انصار ولایت یزد جهت کمک رسانی به مناطق سیل زده استان لرستان اردوی جهادی را برگزارو علاقه مندان تا چهارشنبه 21 فروردین ماه فرصت ثبت نام دارند.

محمد علی قانع مسئول گروه جهادی هیئت انصار ولایت یزد به حلقه وصل گفت: به منظور کمک به مردم سیل زده و افزایش سرعت خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان جمعی از جهادگران داوطلب به استان لرستان اعزام می شوند.

وی با اشاره به اینکه چهارشنبه جهادگر استان در قالب کاروان به مناطق سیل زده اعزام می شوند تصریح کرد: جهادگران اعزامی با توجه به ضرورت و نیاز مردم این مناطق خدمات جهادی خود را از قبیل تخلیه آب منازل، لایروبی و ... را دنبال خواهند کرد.

قانع ادامه داد: حجم مشکلات در مناطق سیل زده بسیار گسترده است، رفع این مشکلات و بازگشت آرامش به شهرها و روستاهای سیل زده نیازمند همدلی بیش از پیش مردم درجای جای ایران عزیز است.

این فعال فرهنگی افزود: هیئت انصارولایت یزد وظیفه ی خود می داند که در این شرایط به یاری هم وطنان خود بشتابد، در همین راستا برادران علاقه مند به کارجهادی می توانند مشخصات خود را به شماره 09132749562 ارسال کنند.

مسئول گروه جهادی هیئت انصارولایت یزد خاطر نشان کرد: اعزام چهارشنبه21 فروردین ماه صورت می گیرد و جهادگران تا روز یکشنبه در مناطق سیل زده لرستان حضور خواهند داشت.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.