برگزاری همایش ملی «فرهنگ رضوی، بانوان فرهیخته و نیکوکار» در یزد

11 اردیبهشت ماه؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 17 فروردين, 1398 - 09:45
نخستین همایش ملی «فرهنگ رضوی، بانوان فرهیخته و نیکوکار» ۱۱ اردیبهشت ماه سال جاری با هدف افزایش قوام و جایگاه خانواده و در رأس آن محوریت مادر به عنوان اساسی‌ترین عامل سربلندی و پیشرفت ایران اسلامی در یزد برگزار می شود.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، نخستین همایش ملی «فرهنگ رضوی، بانوان فرهیخته و نیکوکار» با همکاری آستان قدس رضوی ۱۱ اردیبهشت ماه سال جاری در یزد برگزار می‌شود.

احیای فرهنگ ناب و پویای رضوی و نقش آن در بهبود سطح کیفی و کمی زندگی و اصلاح سبک آن، افزایش قوام و جایگاه خانواده و در راس آن محوریت مادر به عنوان اساسی‌ترین عامل سربلندی و پیشرفت ایران اسلامی و همچنین مشارکت بیشتر بانوان فرهیخته و خیر در مسائل فرهنگی، اجتماعی و سیاسی جامعه از اهداف اصلی این همایش اعلام شده است.

محورهای این همایش که مقالات آن در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و پایگاه سیویلیکا نمایه خواهد شد، شامل بانوان، وقف و امور خیریه، بازخوانی زندگانی و خدمات بانو ستی فاطمه و فرهنگ رضوی و سبک زندگی رضوی در خانواده و جامعه با تاکید بر نقش مادری است.

در شب نخست این همایش ملی شب شعری با عنوان زنان آفتاب در راستای اهداف این رویداد برگزار می‌شود و به ۸ مقاله برتر جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.

آخرین مهلت ارسال مقالات از سوی دبیرخانه این همایش ملی ۲۵ فروردین ماه ۹۸ و آخرین مهلت ثبت نام ۵ اردیبهشت ماه ۹۸ اعلام شده و علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش به آدرس http://razavi.iauyazd.ac.ir مراجعه فرمایند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.