وزارت ورزش و جوانان به تعهدات خود عمل کند

ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 27 اسفند, 1397 - 11:15
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی از سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان خواست بعد از 25 سال نسبت به انجام تعهدات این وزارتخانه مبنی بر تحویل 100 قطعه پلاک زمین با قیمت روز به شهرداری خورزوق که به مالکین اراضی ورزشگاه بزرگ اصفهان داده است، اقدام کند.

به گزارش حلقه وصل، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه وزارت ورزش و جوانان بعد از گذشت 25 سال تعهدات خود را به شهرداری خورزوق و مالکین اراضی ورزشگاه بزرگ اصفهان انجام نداده است.

وی افزود:‌متاسفانه وزارت ورزش و جوانان بعد از گذشت 25 سال نسبت به انجام برخی تعهدات مبنی بر تحویل 100 قطعه پلاک زمین با قیمت روز به شهرداری خورزوق که به مالکین اراضی ورزشگاه بزرگ اصفهان داده شده است اقدام نکرده و این جای تاسف دارد.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بهتر است سلطانی‌فر بداند در سا ل73 شهرداری خورزوق برای کمک به سازمان تربیت بدنی وقت جهت ساخت ورزشگاه بزرگ اصفهان که اراضی آن معارضین متعددی داشته طی توافقنامه‌ای با آن سازمان 100 قطعه پلاک از اراضی خود را در طرح تفکیکی پروژه هوانیروز (شهرک سیمرغ) به عنوان معوض به مالکینی که زمین خود را جهت ساخت ورزشگاه اصفهان به سازمان تربیت بدنی منتقل کرده بودند با معرفی آن سازمان واگذار کرده است.

حاجی‌دلیگانی در ادامه اظهاراتش در خصوص جزئیات این موضوع گفت: سازمان تربیت بدنی وقت متعهد شده است که شهرداری خورزوق در صورت تاسیس مؤسسه به میزان بهاء پلاک‌های موصوف به عنوان سهم‌الاشرکه شهرداری در ورزشگاه مذکور محاسبه شود. در غیر این صورت بهای روز پلاک‌ها را پرداخت نماید.

وی تصریح کرد: باید با توجه به عدم تشکیل مؤسسه و نیاز شهرداری در شرایط رکود ساخت و ساز ساختمان و عدم تعهدات شهرداری از این محل نسبت به پرداخت مطالبات شهرداری خورزوق از سوی وزارت ورزش و جوانان اقدام شود.

منبع: فارس

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.