سرلشکر باقری: نیروهای حاضر در شرق فرات و ادلب باید منطقه را ترک کنند

ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 26 اسفند, 1397 - 23:00
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نیروهایی که در «شرق فرات» و «ادلب» و سایر مناطق سوریه وجود دارند باید درباره آن‌ها تصمیمات لازم اتخاذ و تاکید شود که آنها هر چه زودتر خاک این کشور را ترک کنند.

به گزارش حلقه وصل، سرلشکر «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح که برای شرکت در اجلاسیه سه جانبه مبارزه با تروریست راهی سوریه شده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این اجلاس تاکید خواهد شد به اینکه هر کشوری که قصد دارد نیرویی در سوریه داشته باشد باید با اجازه و هماهنگی کامل دولت قانونی دولت سوریه باشد؛ همان گونه که جمهوری اسلامی ایران با دعوت رسمی دولت سوریه آمده و در این کشور حضور یافته، حضور سایر کشورها هم باید با هماهنگی دولت این کشور باشد.

وی تاکید کرد: این در مسئله «شرق فرات» و «ادلب» و سایر مناطق وجود دارد که باید درباره آن تصمیمات لازم اتخاذ و تاکید شود که نیروهای حاضر در این مناطق هر چه زودتر سوریه را ترک کنند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: من تا جایی که فرصت شود به عمق مناطق عملیاتی رفته و با رزمندگان سوری و مستشاران نظامی کشورمان و مدافعین حرم دیدار و گفت و گو خواهم داشت و به رزمندگان و مستشاران ایرانی در آستانه سال جدید شمسی خدا قوت می‌گویم.

وی ادامه داد: همچنین فرصتی خواهد بود تا مدافعین حرم و رزمندگان سوری را ببینیم و نتایج کار و تجربیات آن‌ها را مرور کرده و از نزدیک به آن‌ها خدا قوت بگوییم.

منبع: دفاع پرس

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.