دولت با جدیت به بحث جوان‌گرایی پرداخته است

ارسال زمان بندی شده: 
پنجشنبه, 23 اسفند, 1397 - 18:30
وزیر ورزش و جوانان گفت: پیش‌بینی می‌شود در قانون بودجه سال 98 تسهیلات وام ازدواج به 20 تا 25 هزار میلیارد تومان برسد.

به گزارش حلقه وصل، مسعود سلطانی‌فر ظهر امروز در نشست تخصصی با سمن‌ها و هیات‌های ورزشی استان در بیت‌ قدیمی امام راحل در خمین اظهار کرد: کشور در شرایط سختی قرار دارد، بعد از پیروزی انقلاب جنگ تحمیلی به کشور تحمیل شد که با دلاوری مردم این دوران به طلایی‌ترین دوران سیاسی کشور تبدیل شد.

وی تصریح کرد: قطعا جنگ اقتصادی دشمن نیز با هم‌افزایی و همدلی و عزم مردم سرافراز به دوران طلایی تبدیل می‌شود و به تعبیر مقام معظم رهبری ایمان داریم با عزت از این دوران عبور و مشکلات را حل خواهیم کرد.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به راهپیمایی 22 بهمن سال جاری گفت: بسیاری از سیاست‌مداران داخلی و خارجی بر این باور بودند که فشارهای اقتصادی و گرانی‌ها سبب عدم حضور مردم در دفاع از ارزش‌ها و حاکمیت ملی کشور می‌شود، ولی مردم با حضور خود نشان دادند که با وجود مشکلات همچنان پای آرمان‌های نظام و رهبری محکم ایستاده‌اند.

سلطانی‌فر ادامه داد: ایران همچنان به نفت و فراورده‌های نفتی وابسته است که باید برجام را به فال نیک گرفت، چرا که هرچه فشارهای دشمن بر ملت بزرگ ایران افزایش می‌یابد موجبات وحدت داخلی و انسجام مردم را افزایش می‌دهد و در ابعاد سیاسی و اقتصادی موجبات همدلی مردم را فراهم می‌کند و باید به گونه‌ای رفتار کرد که باید روی پای خود ایستاده و دشمن را از رسیدن به اهداف شوم خود ناکام بگذاریم.

وی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری مبنی بر افتخار به گذشته و امید به آینده اظهار کرد: با آغاز دوره پنجم انقلاب و ارج نهادن به بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راه حرکت نظام و کشور مشخص شده و محور حرکت توجه ویژه به جوانان است.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: دولت با جدیت به بحث جوان‌گرایی پرداخته است و از 31 مدیرکل استان‌ها در حوزه ورزش 10 مدیر استانی زیر 40 سال سن دارند.

سلطانی‌فر در ادامه بیان داشت: پیش‌بینی می‌شود در قانون بودجه سال 98 تسهیلات وام ازدواج به 20 تا 25 هزار میلیارد تومان برسد و این در حالی است که در سال 96 این میزان تسهیلات 12 هزار میلیارد تومان بوده است.

وی تصریح کرد: سال 92 بالغ بر 2 هزار و 900 میلیارد تومان تسهیلات ازدواج به جوانان پرداخت شد.

وزیر ورزش و جوانان بیان داشت: خوشبختانه درسال 96 و 97 کارنامه ورزش کشور درخشان بوده و در حوزه جوانان نیز ورزش زورخانه‌ای، سازمان‌های مردم نهاد، تشکیل دفاتر مشاوره و ازدواج، افزایش تسهیلات ازدواج از اقدامات دو سال اخیر بوده است.

سلطانی‌فر گفت: تلاش داریم تا پایان دولت بسیاری از پروژه‌های نیمه تمام 10 تا 15 سال قبل را به سرانجام برسانیم، ضمن اینکه در دو سال اخیر یک هزار و 400 طرح نیمه تمام به سرانجام رسانده است.

وی همچنین برای ایجاد استخر در شهر خمین قول مساعد داد.

منبع: فارس

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.