توان نظامی کشور نسبت به زمان جنگ 10 برابر شده است

ارسال زمان بندی شده: 
پنجشنبه, 23 اسفند, 1397 - 18:00
مشاور عالی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: توان نظامی ایران نسبت به زمان جنگ ۱۰ برابر شده است و تجربه جنگ تحمیلی ثابت کرد که پیروزی ما بر اساس وعده الهی بوده است.

به گزارش حلقه وصل، سردار خسرو عروج شامگاه چهارشنبه در مراسم سالروز شهادت سرلشکر پاسدار حاج عباس کریمی قهرودی که همزمان با روز بزرگداشت شهدا و یادبود شهدای مدافع حرم حریم انقلاب اسلامی برگزار شد، با اشاره به اینکه ایران سرزمینی حسینی(ع) است، اظهار کرد: دشمنان اسلام و نظام جمهوری اسلامی هرگز نمی‌توانند با تهاجم فرهنگی و ماهواره‌ها چنین ملتی را از مسیر اصلی خودش منحرف کنند چرا که ملت ایران اسلامی بار‌ها ثابت کرده که هر گاه لازم بوده در صحنه حضور یافته و دشمن را مأیوس کرده است. 

مشاور عالی فرمانده سپاه پاسداران عنوان کرد: فرماندهان عراقی پیروزی رزمندگان ایران اسلامی در جنگ تحمیلی را معجزه دانسته و علت اصلی آن را نیز شجاعت و فرماندهی بی‌مانند عنوان کردند.

وی افزود: مردم ولایتمدار ایران اسلامی برای دفاع از قرآن، اسلام و کشور ادامه دهنده راه شهیدان هستند.

سردار عروج با اشاره به خلوص رزمندگان اسلام تصریح کرد: الهی بودن رزمندگان و جوانان قهرمان جبهه مقاومت و شهادت‌طلب ایران اسلامی است که آن‌ها را در مقابله با مستکبران به پیروزی نهایی رسانیده است.

مشاور عالی فرمانده سپاه پاسداران در پایان خاطرنشان کرد: توان نظامی ما نسبت به زمان جنگ 10 برابر شده است و تجربه جنگ تحمیلی ثابت کرد که پیروزی ما بر اساس وعده الهی بوده است.

منبع: فارس

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.