با ایجاد ارتباط میان مسجد، مدرسه و خانه می توان تمدن نوین اسلامی را محقق کرد

نماینده ولی فقیه در البرز:
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 22 اسفند, 1397 - 12:00
نماینده ولی فقیه در البرز گفت: اگر ارتباط عمیقی میان سه ضلع مسجد، مدرسه و خانه برقرار باشد می توانیم به آن غایت اصلی که تمدن نوین اسلامی است، برسیم.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، آیت الله سیدمحمدمهدی حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در البرز با حضور در آئین بزرگداشت تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز  برگزار شد،گفت: گام اول انقلاب را مسجدی ها برداشتند و گام دوم را نیز جوانان مسجدی بر می دارند.

نماینده ولی فقیه در البرز جوانان را مخاطبان اصلی بیانیه گام دوم انقلاب خواند و افزود: نمی توان بدون تربیت نیروی تراز مسجدی به جایگاه تعریف شده بیانیه انقلاب اسلامی دست یافت.

امام جمعه کرج مطرح کرد: اگر ارتباط عمیقی میان سه ضلع مسجد، مدرسه و خانه برقرار باشد می توانیم به آن غایت اصلی که تمدن نوین اسلامی است، برسیم.

وی با تاکید بر اهمیت جایگاه جوانان در جامعه بیان کرد: جوانان گروه پیشگام جامعه هستند و روند انقلاب به دست آنان است؛ همچنین مدیران آینده انقلاب نیز از قشر جوانان خواهند بود.

آیت الله همدانی با در نظر گرفتن اهمیت پویایی و حرکت در جریان انقلاب در گام دوم خاطرنشان کرد: همه ما وظیفه داریم در این مقطع حساس کنونی با تمام توان حرکت و تلاش کنیم و بر این نکته قائل باشیم که غفلت از کار و تلاش گناهی نابخشودنی است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.