تولید نماهنگ «فرصت دوباره» در اهمیت فضایل ماه رجب

کاری از شبکه رسانه‌ای صف در اهواز؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 22 اسفند, 1397 - 10:15
نماهنگ «فرصت دوباره» برگرفته از بیانات مقام معظم رهبری، در اهمیت فضائل ماه مبارک رجب، توسط جمعی از طلاب و روحانیون هنرمند اهوازی تولید و منتشر شد.

حجت‌الاسلام میلاد امینی موحد مسئول شبکه رسانه ای صف در اهواز به حلقه وصل گفت: به مناسبت ماه مبارک رجب و اهمیت فضائل این ماه نماهنگ «فرصت دوباره» تولید و منتشر شد.

وی بیان داشت: این نماهنگ در واقع برگرفته از بیانات مقام معظم رهبری، در اهمیت فضائل ماه مبارک رجب است که توسط جمعی از طلاب و روحانیون هنرمند اهوازی تولید شد.

امینی موحد تصریح کرد: در این نماهنگ صوت دل‌نشینی از سخنان امام خامنه‌ای در موضوع ماه مبارک رجب به گوش می‌رسد که در بخشی آن گفته شده؛ ماه رجب، ماه رحمت و برکت الهی است. باید تبریک عرض کنیم به یکدیگر که توفیق الهی شامل حالمان شده و توانسته‌ایم بار دیگر وارد شهر رجب شویم. در این ماه، توسلات خود به خداوند عالم را بیشتر کنید و به یاد خدا باشید.

این فعال فرهنگی ادامه داد: پژوهش و گرافیک این نماهنگ کاری ست از مرتضی جعفر زاده، تدوین کار توسط محمد امیری، صداگذاری توسط احمد نیسی و تصویربرداری نیز توسط معصومه حزباوی صورت گرفته است و علاقه مندان می توانند از طریق آدرس اینترنتی  https://www.aparat.com/v/ZTfaj به تماشای این نماهنگ بنشینند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.