تدارک آخر هفته‌ای متفاوت برای زائران راهیان نور +برنامه‌ها

مراسم دعا در سرزمین جهاد و شهادت برگزار می‌شود؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 21 اسفند, 1397 - 16:00
مراسم دعای پرفیض ندبه، جمعه ۲۴ اسفندماه همراه با برگزاری نماز صبح در یادمان شهدای بیت‌المقدس اهواز برپا خواهد شد و در این مراسم، حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان سخنرانی می‌کند و حاج سعید حدادیان به قرائت دعا و مدیحه‌سرایی خواهد پرداخت. این مراسم به صورت مستقیم از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.

سرویس معرفی: همزمان با حضور کاروان‌های زائران اردوی راهیان نور در مناطق عملیاتی جنوب کشور، مراسم دعا و مناجات به همت هیئت رزمندگان اسلام در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ اسفندماه در پادگان شهید محمودوند اهواز، یادمان شهدای بیت‌المقدس و زیارتگاه شهدای گمنام شلمچه برگزار خواهد شد.

طبق برنامه اعلام‌شده، مراسم دعای پرفیض کمیل پنجشنبه ۲۳ اسفندماه، همزمان با برگزاری نماز مغرب در معراج‌الشهدای پادگان شهید محمودوند اهواز آغاز خواهد شد و در این مراسم، حجت‌الاسلام احسان بی‌آزار تهرانی سخنرانی می‌کند و حاج سعید حدادیان به قرائت دعا و مدیحه‌سرایی خواهد پرداخت. این مراسم به صورت مستقیم از شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد.

علاوه بر این، مراسم دعای پرفیض ندبه، جمعه ۲۴ اسفندماه همراه با برگزاری نماز صبح در یادمان شهدای بیت‌المقدس اهواز برپا خواهد شد و در این مراسم، حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان سخنرانی می‌کند و حاج سعید حدادیان به قرائت دعا و مدیحه‌سرایی خواهد پرداخت. این مراسم به صورت مستقیم از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.

تدارک آخر هفته‌ای متفاوت برای زائران راهیان نور +عکس

همچنین مراسمی تحت عنوان «عصر عاشقی»(قرائت زیارت آل یاسین) روز جمعه ۲۴ اسفندماه در زیارتگاه شهدای گمنام شلمچه برگزار خواهد شد و در این مراسم حجت‌الاسلام ماندگاری سخنرانی می‌کند و حاج سعید حدادیان و محمدحسین حدادیان به قرائت دعا و مدیحه‌سرایی خواهند پرداخت. این مراسم به صورت مستقیم از شبکه افق سیما پخش خواهد شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.