فرصتی برای تمرین سبک زندگی اسلامی/ هیئت روضةالزهرا اهواز میزبان معتکفین می شود

ویژه ی طلاب و دانشجویان؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 21 اسفند, 1397 - 12:30
مراسم معنوی اعتکاف ویژه طلاب و دانشجویان در هیئت روضه الزهرا اهواز با شعار زندگی با طعم بندگی برگزار و 27 اسفندماه آخرین مهلت ثبت نام اعلام شده است.

محمد حسین کفاش مسئول هیئت روضه الزهرا اهواز به حلقه وصل گفت: دهمین سال است که این هیئت اقدام به برگزاری مراسم معنوی اعتکاف می کند اما نکته ی متفاوت در این آیین شعاری ست که دو سه سالی است محور فعالیت های ما قرار گرفته و آن هم «زندگی با طعم بندگی» است.

وی بیان داشت: در واقع تلاش می کنیم در طول این مدت فرصتی برای تمرین سبک زندگی اسلامی را برای معتکفین فراهم کنیم و الگوهایی در این خصوص در اختیار آن ها قرار دهیم.

کفاش تصریح کرد: امسال نیز این ویژه برنامه معنوی اعتکاف ویژه طلاب و دانشجویان در برگزار می شود و برادران علاقه مند جهت ثبت نام شرکت در این مراسم تا 27 اسفندماه فرصت ثبت نام دارند.

این فعال فرهنگی ادامه داد: در طول این سه روز با برنامه ریزی های صورت گرفته سعی کرده ایم که امکان تفکر برای دوستان فراهم باشه و با جلسات فشرده که متأسفانه در برخی محافل اینچنینی وجود دارد این فرصت ارزشمند را از معتکفین نگیریم. شاید تقریبا در طول 24 ساعت برنامه ریزی ما کمتر از شش ساعت باشد و باقی ساعات افراد می توانند خلوتی برای خودشان داشته باشند.

مسئول هیئت روضةالزهرا اهواز اضافه کرد: سخنرانی، حلقه های معرفت، نشست های تبیینی، ختم دسته جمعی قرآن، قرائت دعای صباح و مناجات امام زمان(عج)، گپ و گفت با موضوعات طب اسلامی، اقتصاد مقاومتی و مباحث روز از دیگر بخش های این مراسم است که با حضور کارشناسان و سخنرانان برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: البته عموم علاقه مندان و بانوان هم می توانند از برخی برنامه های اعتکاف استفاده کنند. برگزاری نماز جماعت و نشست ها و سخنرانی ها به صورت عمومی است.

کفاش یادآور شد: مکان برگزاری این مراسم مسجد الغدیر واقع در جنب فلکه پل پنجم  کوی جمهوری است و علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام با شماره های 09165542595 و 09167039842 تماس بگیرند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.