اعلام فراخوان نخستین جشنواره رسانه‌ای «نبأ» در یزد

ویژه تشکل‌های دانشجویی استان؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 19 اسفند, 1397 - 12:15
فراخوان نخستین جشنواره رسانه ای «نبأ» ویژه دانشجویان در سه حوزه ی نشریات، کلیپ و مستند کوتاه در یزد اعلام شد.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، فراخوان جشنواره رسانه ای «نبأ» ویژه ی دانشجویان از سوی بسیج دانشجویی استان یزد اعلام شد.

این جشنواره در قالب نشریه، کلیپ و مستند کوتاه جهت ارزیابی و تقدیر از آثار تشکل‌های دانشجویی انقلابی برگزار می شود.

مخاطبان جشنواره، تمامی تشکل‌های رسمی و انقلابی دانشجویی کشور، اعم از بسیج دانشجویی، جنبش عدالتخواه دانشجویی، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل، جامعه اسلامی دانشجویان، دفتر تحکیم وحدت و ... هستند.

دبیرخانه جشنواره، دریافت آثار را از تاریخ 6 اسفند ماه سالجاری آغاز و تا 20 فروردین ماه 1398 ادامه می دهد. از آثار برگزیده در قالب یک همایش در روزهای 12 و 13 اردیبهشت ماه 1398 نیز تقدیر به عمل خواهد آمد.

تشکل‌های دانشجویی می‌توانند تمامی آثار تولیدی خود در سال تحصیلی جاری را برای دبیرخانه نبا ارسال کنند. سه نشریه و سه کلیپی که بتوانند بر مبنای شاخص‌های داوری، بالاترین امتیاز را کسب کنند، برگزیدگان جشنواره خواهند بود. همچنین بهترین مستند کوتاه نیز از برگزیدگان خواهد بود.

جشنواره نبا در نظر دارد تا به طور خاص به متون نشریات و کلیپ‌های ارسالی در برخی موضوعات نیز جوایزی اهدا کند. در بخش موضوعی، 5 موضوع و تعدادی زیر موضوع برای آن‌ها در نظر گرفته شده است.

یک بخش ویژه بسیج دانشجویی هم با دو موضوع اردوی راهیان نور و اردوی جهادی و خدمت‌رسانی به مستضعفین در نظر گرفته شده است و در نهایت یک بخش موضوع آزاد که برای این بخش لازم است تشکل‌ها تمامی آثار تولیدی خود در سال جاری را با هر موضوعی که تهیه کرده‌اند، برای دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند که از این میان، سه نشریه و کلیپی که بالاترین امتیاز را کسب کنند، برگزیده خواهند شد. گفتنی است که مستند کوتاه‌های ارسالی نیز در همین بخش موضوع آزاد ارزیابی خواهند شد.

تشکل‌های دانشجویی جهت برقراری ارتباط با دبیرخانه جشنواره می‌توانند از طریق کانال @nabaa_com در پیام‌رسان تلگرام و کانال @nabaa_ir در پیام‌رسان‌های سروش و بله و همچنین ادمین @nabaa_admin در پیام‌رسان تلگرام اقدام نمایند.

گفتنی است که ارسال آثار باید فقط از طریق ادمین پیام‌رسان تلگرام صورت گیرد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.