برنامه روایتگری ۳ راوی معروف در راهیان نور ۹۷ +پوستر

مهمان روایتگری‌های شیرین راویان دفاع مقدس شوید؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 18 اسفند, 1397 - 13:30
طبق برنامه اعلام‌شده، در برنامه راهیان نور سال ۹۷-۹۸ چهره‌های شاخصی همچون حسین یکتا، محمد احمدیان و حسین کاجی به روایتگری در نقاط مختلف مناطق عملیاتی جنوب بپردازند که در گزارش پیش رو به تشریح این برنامه پرداخته‌ایم.

سرویس معرفی: اردوی راهیان نور بدون شک یکی از جذاب‌ترین اردوها علی‌الخصوص برای قشر جوان و دانشجو است و از ماندگارترین خاطرات دانشجویان در دوران تحصیلی محسوب می‌شود. از طرفی حضور کاروان‌های راهیان نور در یادمان‌های دوران دفاع مقدس همراه با برنامه‌های روایتگری بسیار دلنشین‌تر می‌شود و آنها که تجربه سفر به این سرزمین را دارند، روایت‌گری‌های یادگاران آن دوران را هرگز از دست نمی‌دهند و سعی می‌کنند به گونه‌ای در یادمان‌ها حضور یابند که با برنامه روایتگری چهره‌های شاخص دفاع مقدس منطبق باشد.

طبق برنامه اعلام‌شده، در برنامه راهیان نور سال ۹۷-۹۸ چهره‌های شاخصی همچون حسین یکتا، محمد احمدیان و حسین کاجی به روایتگری در نقاط مختلف مناطق عملیاتی جنوب بپردازند که در ادامه به تشریح این برنامه پرداخته‌ایم:

* یادمان شلمچه | حاج حسین یکتا
کاروان‌های راهیان نور از چهاردهم اسفند ماه به مدت ۱۱ شب میهمان روایتگری دلنشین حاج حسین یکتا در یادمان شلمچه هستند. این برنامه که هرشب بعد از نماز و مغزب و عشا آغاز می‌شود، از صفحه اینستاگرام حاج حسین یکتا به صورت زنده پخش می‌شود و بدین ترتیب آن دسته از افرادی که توفیق حضور در سفر راهیان نور را ندارند، قادرند از طریق این رسانه برنامه روایتگری یادمان شلمچه را مشاهده کنند.

برنامه روایتگری حسین یکتا در یادمان شلمچه، تحت عنوان «شب‌های بله‌برون» برگزار می‌شود.

صفحه حاج حسین یکتا در اینستاگرام

* برنامه روایتگری سردار محمد احمدیان از رزمندگان دوران دفاع مقدس که طی سال‌های متمادی به روایتگری مشغول است، از امروز شنبه هجدهم اسفندماه آغاز خواهد شد. این برنامه هر روز از ساعت ۱۰ صبح در یادمان طلائیه برگزار می‌شود و کاروان‌های راهیان نور می‌توانند از روایتگری سردار احمدیان با لهجه شیرین اصفهانی استفاده کنند.

برنامه روایتگری سردار محمد احمدیان در یادمان طلائیه، تحت عنوان «هوای مجنون» برگزار می‌شود.

* همچنین برنامه روایتگری حاج حسین کاجی از فرماندهان دوران دفاع مقدس در یادمان اروند برگزار خواهد شد. این برنامه که از ساعت ۱۰ صبح آغاز می‌شود تحت عنوان «آشتی‌کنون» برپا می‌شود و زائران به مدت ۱۰ روز میهمان این برنامه هستند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.