برگزاری دوره ی تربیت مربی سواد رسانه ای در یزد

به همت انجمن سواد رسانه ای ایران؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 18 اسفند, 1397 - 11:30
نخستین دوره ی تربیت مربی سواد رسانه ای به همت دفتر استانی انجمن سواد رسانه ای ایران در یزد طی سه روز در اسفندماه جاری برگزار می شود.

محمدعلی عبداللهی مسئول دفتر استانی انجمن سواد رسانه ای ایران در یزد به حلقه وصل گفت: انجمن سواد رسانه ای ایران یک سازمان مردم نهادملی است که شعبه ای نیز در استان یزد راه اندازی کرده است.

وی بیان داشت: دفتر استانی این انجمن نیز در جهت ارتقا، توانمندسازی و تشکیل شبکه ای از اساتید مجرب رسانه نخستین دوره ی تربیت مربی سواد رسانه ای را برگزار می کند.

عبداللهی تصریح کرد: این دوره ویژه عموم علاقه مندان به ویژه دانشجویان روانشناسی، علوم ارتباطات و طلاب طی سه روز با حضور اساتید برجسته استانی و کشوری برگزار می گردد.

این فعال رسانه ای ادامه داد: ثبت نام در این دوره آغاز و تا 20 اسفندماه ادامه می یابد و علاقه مندان می توانند با شماره های ۰۳۵۳۸۲۲۰۴۶۷ و ۰۹۱۴۰۷۰۱۸۲۹ تماس بگیرند.

مسئول دفتر استانی انجمن سواد رسانه ای ایران در یزد اضافه کرد: کلاس های دوره روزهای چهارشنبه ۲۲ اسفند ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ و پنجشنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ اسفندماه از ساعت ۸ الی ۱۶ برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: در این دوره در خدمت حسین حق پناه، دکتر محمدحسین فلاح، داوود پاک طینت، امین قانعی هستیم و ثبت نام نیز با 20 درصد تخفیف ویژه ی فعالان فرهنگی، دانشجویان و طلاب صورت می گیرد.

عبداللهی افزود: مبانی و نظریان سواد رسانه ای، فنون اقناع، یادگیری در فضای مجازی، نوجوان و هویت، سلبریتی ها و شهرت، جهان بینی و رسانه و شناخت و کاربرد شبکه های اجتماعی از جمله سرفصل های این دوره است. 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.