تیترهای متفاوت روزنامه‌ها پس از انتصاب رئیس جدید دستگاه قضا +تصاویر

نگاهی به روزنامه‌های صبح شنبه؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 18 اسفند, 1397 - 11:45
روزنامه «سازندگی» با درج تصویری بزرگ از سیدابراهیم رئیسی در صفحه اول خود، تیتر «بازگشت به کرسی قضا» را برای این انتصاب انتخاب کرده است. روزنامه اعتماد که تحت مدیریت الیاس حضرتی نماینده لیست امید مجلس است، ضریب کمی به خبر انتصاب حجت‌الاسلام رئیسی داده است و با درج «عدالت، محور مشترک همه احکام» به استقبال این انتصاب رفته است.

سرویس حاشیه‌نگاری: رهبر معظم انقلاب در شامگاه روز پنجشنبه ۱۶ اسفندماه با صدور حکمی حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی را به عنوان رئیس قوه قضائیه منصوب کردند و بدین ترتیب رئیسی ششمین رئیس دستگاه قضا لقب گرفت.

رهبر انقلاب اسلامی در این حکم با تأکید بر لزوم تحول در قوه‌قضائیه و آغاز پرقدرت دوران جدیدی که زیبنده گام دوم انقلاب باشد، از فقاهت، دانش، تجربه، سلامت، امانت و کارآمدی حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در مقاطع گوناگون خدمت و سوابق طولانی ایشان در قوه‌قضائیه و آشنایی کامل با همه زوایای آن، به عنوان دلایل این انتخاب یاد و در ادامه ۸ توصیه مهم خطاب به رئیس جدید قوه‌قضائیه بیان کردند.

روزنامه‌های امروز شنبه ۱۸ اسفندماه تیترهای متفاوتی را برای این انتصاب برگزیده‌اند. روزنامه «سازندگی» با درج تصویری بزرگ از سیدابراهیم رئیسی در صفحه اول خود، تیتر «بازگشت به کرسی قضا» را برای این انتصاب انتخاب کرده است. روزنامه اعتماد که تحت مدیریت الیاس حضرتی نماینده لیست امید مجلس است، ضریب کمی به خبر انتصاب حجت‌الاسلام رئیسی داده است و با درج «عدالت، محور مشترک همه احکام» به استقبال این انتصاب رفته است.

روزنامه «هفت صبح» که از جمله روزنامه‌های حامی دولت محسوب می‌شود، در صفحه اول خود به خبر انتصاب رئیس جدید قوه قضائیه اشاره‌ای نکرده است. روزنامه همشهری وابسته به شهرداری تهران، با تیتر «میراث آملی لاریجانی، چشم‌انداز رئیسی» و همچنین چندین مصاحبه در این رابطه، به استقبال انتصاب اخیر رهبر معظم انقلاب رفته است.

در ادامه صفحه اول روزنامه‌های امروز آمده است:

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.