اجتماع بزرگ فرزندان حضرت زهرا(س) در بیرجند

همراه با برپایی ۱۵ ایستگاه صلواتی؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 17 بهمن, 1397 - 14:45
دبیر ستاد مردمی فاطمیه از برگزاری اجتماع پرشور فرزندان حضرت زهرا(س) در روز ۲۰ بهمن ماه در بیرجند خبر داد و گفت: ۱۵ ایستگاه صلواتی نیز در سطح شهر برپا می شود.

به گزارش حلقه وصل، مجتبی بهدانی دبیر ستاد مردمی فاطمیه در بیرجند از برگزاری اجتماع پرشور فرزندان حضرت زهرا(س) در روز ۲۰ بهمن ماه در بیرجند خبر داد.

وی تصریح کرد: با توجه به خلأهایی  که در ایام دهه فاطمیه برای تجمع هیئت‌ها در بیرجند احساس می‌شد از امسال با تشکیل ستاد مردمی فاطمیه، تجمع همه هیئت‌ها را در روز شهادت حضرت زهرا(س) در میدان ابوذر خواهیم داشت. 

دبیر ستاد مردمی فاطمیه عنوان داشت: در روز  شهادت حضرت زهرا(س) هیئت‌ها از محل هیئت خود حرکت و در ساعت 8:30 صبح  در میدان ابوذر تجمع و تا اذان ظهر مراسم عزاداری را برگزار خواهند کرد. 

بهدانی با اشاره به اینکه در شب شهادت نیز  پخت 40 دیگ غلور نذری را خواهیم داشت، گفت: از روز ۱۸ تا ۲۱ بهمن ماه نیز در سطح شهرستان بیرجند ۱۵ ایستگاه صلواتی برپا و توزیع بسته فرهنگی و پذیرایی صورت می‌گیرد. 

وی بیان کرد: امور فرهنگی سپاه، نمایندگی آستان قدس رضوی، حوزه علمیه، دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان، امور مساجد و سازمان تبلیغات از جمله نهادهایی هستند که در این برنامه با ستاد مردمی فاطمیه همکاری دارند. 

دبیر ستاد مردمی فاطمیه خاطرنشان کرد: ستاد مردمی فاطمیه اولین سالی است که فعالیت خود را آغاز کرده و از هر هیئت در این ستاد یک نماینده وجود دارد.

منبع: فارس

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.