مجموعه نماهنگ «گلواژه های فاطمی» منتشر شد

از سوی باشگاه دانش آموزی دخترانه ترنج اهواز؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 17 بهمن, 1397 - 13:15
مجموعه نماهنگ «گلواژه های فاطمی» با روایتگری گوشه هایی از خطبه ی فدکیه توسط باشگاه دانش آموزی ترنج اهواز همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س) منتشر شد.

نعیمی مسئول باشگاه دانش آموزی دخترانه ترنج در اهواز به حلقه وصل گفت:  مجموعه نماهنگ «گلواژه های فاطمی» به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا(س) منتشر شد.

وی بیان داشت: این مجموعه نماهنگ توسط معاونت رسانه باشگاه دخترانه ترنج و با همکاری شبکه رسانه‌ای صف تهیه و تولید شده است.

وی با بیان اینکه مجموعه نماهنگ «گلواژه‌های فاطمی» روایتگر گوشه‌هایی از خطبه فدکیه است ادامه داد: امروزه معارف حضرت زهرای مرضیه(س) به‌ویژه خطبه‌های این بانوی بزرگ اسلام در محجوریت کامل به سر می‌برد و حتی بسیاری از متدینین جامعه نیز از آن اطلاع حداقلی هم ندارند.

این طلبه حوزه علمیه، بر لزوم تبیین خطبه فدکیه از سوی مبلغان دینی در مساجد و منبرهای تبلیغی تأکید کرد و افزود: مجموعه نماهنگ «گلواژه های فاطمی» به سفارش گروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه سه سیما توسط جمعی از بانوان هنرمند وابسته به حوزه، تهیه و تولید شده است.

نعیمی، با بیان اینکه «گلواژه های فاطمی» در ایام فاطمیه اول و دوم از شبکه اینترنتی آپارات و همچنین شبکه‌های مختلف سیما پخش شده، اظهارداشت: عوامل تولید این کار ندا بزاز زاده، معصومه حزباوی، زهرا قاضی مرعشی، اسرا کمیلی، ناهید رستم پور، سارا لرکی، منا نعیمی و حمیده پورفرجی می‌باشند که اثر نیز در بهمن‌ماه جاری تولید شده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.