از حوضه علمیه تا حوزه علمیه!

آیا مشکلات کشور با رفع تحریم و آزادی همجنشگرایان برطرف می شود؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 1 بهمن, 1397 - 09:30
در برخی از روایات بالاترین گناه را جهل یاد کرده اند. در این دنیا معمولا وقتی ما اشتباهی میکنیم، برای عذرخواهی اولین چیزی که میگوییم این است که، ببخشید ، نفهمیدم! اما میگویند در قیامت هر گناهی را ممکن است ببخشند ، مگر جهالت را. چون میگویند چرا نفهمیدی؟ تو انسان بودی؛ فرق تو با گاو و گوسفند مگر چیزی غیر از این بود که حجم مغز تو بیشتر است؟ ما تو را برای فهمیدن آفریده بودیم یا مثل گاو خوردن و خوابیدن؟!

وصله ناجور- نعمت الله سعیدی// در برخی از روایات بالاترین گناه را جهل یاد کرده اند. در این دنیا معمولا وقتی ما اشتباهی میکنیم، برای عذرخواهی اولین چیزی که میگوییم این است که، ببخشید ، نفهمیدم! اما میگویند در قیامت هر گناهی را ممکن است ببخشند ، مگر جهالت را. چون میگویند چرا نفهمیدی؟ تو انسان بودی؛ فرق تو با گاو و گوسفند مگر چیزی غیر از این بود که حجم مغز تو بیشتر است؟ ما تو را برای فهمیدن آفریده بودیم یا مثل گاو خوردن و خوابیدن؟!

اما گاهی با خود فکر میکنم ، مشکل آدمیزاد آیا نفهمی ست یا لجاجت؟ یا شاید بزرگترین جهالت همان لجاجت است. لجوج کسی ست که نمی خواهد بفهمد. بگذریم.

حضرت آقا اخیرا سخنرانی داشتند و دوباره از ضرورت کار فکری و فرهنگی حرف زدند. اما اکثر رسانه ها فقط بخشهای مربوط به اقتصاد را تیتر کردند. از آن طرف ، فرانسه هنوز شلوغ است و بمبگذاری هم شروع شده. ضمنا میگویند مهمترین خواسته مردم انگلیس از دولت شان غذا ست! (اخیرا وزارتخانه برای گرسنگان تاسیس کردند) جفت این کشورها نیز نه تحریم هستند و نه همجنسگرایی را جرم میدانند. از اولین کشورهایی بودند که همجنسگرایی را قانونی اعلام کردند...
در این شرایط عمده ترین دغدغه فکری برخیها دفاع از بی حجابی و حقوق همجنسگراها ست ...
{ادامه گفتگوی تلگرامی در یک گروه یازده هزار نفری آتئیستی. البته با حذف برخی از فحاشیها ...}
ملحد:
شما فرق همجنسگرا و بچه باز رو نمی‌دونید. میتونم مطالبی ارسال کنم گروه مطالعه کنید. منم برم روز خووووش
این مطالب را بخوان بعد نظر بده آقای مسلمان!

انتخاب آنتاگونیست جنسی:

برای کشف کردن و شفاف‌سازیِ دینامیک‌های مربوط به فاکتورهای جنسیِ دخیل در شکل‌گیری هم‌جنس‌گرایی، محققان می‌بایست دسته ‌ی بزرگی از مدل‌ها‌ را در نظر گرفته و سپس، تک به تک آنان را رد کنند. در آخر، تنها یک مدل ممکن باقی ماند که همان انتخاب آنتاگونیست جنسی است. مدل‌های دیگر هیچ‌ کدام با یافته‌های مطالعاتی سازگار نبودند و در آنان، یا الل‌ها به سادگی و سریع منقرض می‌شدند، جمعیت را مورد تهاجم قرار می‌دادند و یا الگوی پخش‌شدن صفت هم‌جنس‌گرایی در مردان و افزایش باروری در زنان موجود در شجره ‌نامه، را در جمعیت توجیه نمی‌کردند. تنها مدل انتخاب آنتاگونیست جنسی که شامل حداقل دو ژن می‌شود که حداقل یکی از آنان باید روی کروموزوم X قرار داشته باشد. (که این کروموزوم از والد مونث به زاده‌ی مذکر به ارث می‌رسد)، برای تمامی داده‌ها صدق می‌کرد.

نتایج این مدل نشان می‌دهد چگونه برهم‌کنش بین هم‌جنس‌گرایی در مردان با افزایش باروری در زنانِ خویشاوند در جمعیت انسانی همراه است. بنابراین در نهایت، این صفت در جمعیت، هر چند با فرکانس پایین، وجود دارد، حفظ می‌شود و فواید آن برای وراثت ژن‌ها، در زنان شجره ‌ی مادری مشاهده می‌شود.

بنابراین این یافته ‌ها جنبه ‌های جدیدی از صفت هم‌جنس‌گراییِ مردان را در جمعیت مردان فراهم می‌کنند. خصوصاً این که نشان می‌دهند با افزایش گستره ‌ی دید و در نظر گرفتن کل جمعیت انسانی، این صفت “مضر” محسوب نمی‌شود و باید آن را در تصویر بزرگ‌تری که در جمعیت وجود دارد، دید. چرا که تضادی با نظریه ‌ی داروین ندارد و در حالت کلی، به نفع بقای ژن‌های یک شجره نامه است. بدین ترتیب می‌توان عامل به وجود آمدن این صفت در جمعیت را نیز توجیه کرد.

شیوع صفات آنتاگونیست جنسی سبب می‌شود که در پروسه ‌ی تکامل گونه ‌ها، مزایایی برای یک جنس و مضراتی برای جنس مخالف ایجاد شود که تنها اخیراً مورد توجه دانشمندان قرار گرفته است.

این امر یکی از مکانیسم‌های کلیدی برای توجیه سطوح بالای تنوع که در جمعیت حفظ می‌شوند، می‌باشد.

هم‌جنس‌گرایی در مردان ممکن است تنها یکی از مثال‌های موارد بی‌شمار موجود در این زمینه باشد. نتایج این پژوهش افق دید گسترده ‌تری را برای بسیاری از صفاتی که منشأ ژنتیکی دارند و متناقض به نظر می‌رسند فراهم می‌کند؛ که در بسیاری از موارد کم‌تر شناخته شده ‌اند.

به نظر می‌رسد در جمعیت‌هایی که صفات آنتاگونیست جنسی وجود دارند، نسبت به جمعیت‌های فاقد این صفت در حال کلی، شانس بیش‌تری برای بقا وجود دارد. در نتیجه ژن‌هایی که هم‌جنس‌گرایی در مردان را القا می‌کنند، در نهایت سبب می‌شوند که باروری و زایاییِ در کل جمعیت افزایش یابد.

برای شما فقط پاراگراف اخرش کافیه. اما مطلب بعدی:

آیا آنچنان که مراکز اسلامی میگویند ، همجنسگرایی بیماری است؟

منابع معتبر و مراکز علمی و روانشناسی به ما چه میگویند؟

{متن انگلیسی}

از سال ۱۹۷۵، انجمن روانشناسی آمریکا به سایکولوژیست ها دستور داده است که نام "بیماری روانی" که مدّت طولانی است با گرایش جنسیِ گی ها (همجنسگرایان مرد)، لزبین ها (همجنسگرایان زن) و دو جنسگرایان است را ، حذف کنند. (یعنی بیماری روانی نام گذاری نکنند). رشته روانشناسی مربوط به  نیکبودیِ مردم و اقشار است و برای این منظور با تهدید به آن نیکبودی(رفاه). پیش داوری ظالمانه و تبعیضی که افراد لزبین و گی و یا دوجنسگرا مکرراً تجربه میکنند، نشان داده است که تاثیر منفی روانی دارد. این رساله برای این نوشته شده است تا اطلاعات دقیق و صحیح را برای کسانی که میخواهند بهتر گرایشات جنسی و تاثیر پیش داوری های ظالمانه و تبعیض ها علیه لزبین ها ، گی ها و دوجنسگرایان را بفهمند، ارائه دهد.

نکته: این صفحه کاملاً ترجمه شده و به متن وفادار است.

پ.ن: همانطور که مشاهده کردید همجنسگرایی به هیچ وجه بیماری نیست و توصیه کانالهای اسلامی برای همجنسگرایان که مراجعه به روانپزشک است و این گرایش جنسی کاملا طبیعی را بیماری تلقی میکنند، چیزی بجز افکار پوسیدهء خرافی که نشأت گرفته از دین زشتشان است، نیست. امیدواریم با روشنگری و گسترش آگاهی مردم ایران هم مانند بقیهء کشور ها اطلاعات صحیحی از گرایشات جنسی به دست بیاورند.
سعیدی:
کل این مطلب اخیری که شما فرستادید داره میگه فلان مراکز (احتمالا به خاطر فشارهای سیاسی) تصمیم گرفتند به صورت قراردادی از این بعد همجنسگرایی را بیماری نامگذاری نکنند.
خب اولا ثابت میکند که ابتدا به ساکن، بیماری محسوب میشدند. (همان طور که سالها روان شناسان به عنوان بیماری از آن بحث میکردند)
درثانی میشود به صورت قراردادی، مثلا در چشم پزشکی هم چپول بودن را بیماری ندانست! یا حتی اسم ایدز را هم گذاشت استراحت کردن سسیتم ایمنی بدن!
اینها فقط قرارداد است. وگرنه همجنسگرایی که ذاتا تغییر نکرده! همانی ست که قبلا بوده ...
مطلب قبلی هم دارد بین همجنسگرایی و میزان باروری رابطه هایی برقرار میکند. اساسا میدانیم که در بدن تمام مردان مقداری هورمون های زنانه ... و در بدن زنان هورمونهای مردانه وجود دارد.
اما بالای 99% همجنسگراها تمایل طبیعیشان به جنس مخالف هم وجود دارد و اتفاقا از تمایل به همجنس قوی تر هم هست...
درثانی چیزهایی مثل تمایل به خشونت و خون ریزی و یا تمایل به دروغگویی نیز ممکن است به ژنها بستگی داشته باشد. و اتفاقا فوایدی هم داشته باشد. خب حالا آدمکشی و دروغگویی را هم قانونی اعلام کنیم؟!
اصلا از اینها میخواهید چه نتیجه ای بگیرید؟
ملحد:
آرام باش مسلمان! بگذار باقی مطالب را هم بفرستم...

● دلیل همجنسگرایی چیست؟

همجنسگرایی دلایل  بسیاری دارد که از مهمترین دلایل آن ژنتیک است.‌

در تحقیق که در دسامبر سال ۲۰۱۷( حدود یک ماه پیش) در مجله معتبر "نیچر" به چاپ رسید ، نشان داده شد که چگونه همجنسگرایی ریشه ژنتیکی دارد.

تحقیقات بر روی خانواده و دوقلو ها نشان میدهد که ژن ها در گرایش جنسی‌ مردان نقش دارند.( این مطالعهء از آنجا که منحصراً  بر روی گرایش جنسی مردان بوده، گفته است که ژنها بر گرایش جنسی مردان نقش دارند وگرنه ژنها بر گرایش جنسی زنان هم نقش مهمی دارند.)
ما یک "مطالعه همخوانی سراسر ژنوم" را در خصوص گرایش جنسی مردان با اجداد اولیه اروپایی با ۱۰۷۷ نمونه مرد همجنسگرا و ۱۲۳۱ مرد دگرجنسگرا با استفاده از افیمتریکس پولیمورفیسم تک نوکلئوتیدی هدایت کردیم. ما چندین پولیمورفیسم تک نوکلئوتیدی (SNP) با p>10-5،شامل مناطق SNPs متعدد در کروموزوم 13 (حداقل p = 7.5 × 10-7) و 14 (p = 4.7 × 10-7) را شناسایی کردیم. ژن هایی که نزدیک به این قله ها هستند،توابع محتمل مربوط به ایجاد گرایش جنسی را دارند. بر کروموزوم 13، SLITRK6 یک ژن توسعه دهنده نورونی است که عمدتاً از دینسفالون متاثر است که شامل مناطقی است که سابقاً گزارش شد که با توجه به گرایش جنسی، در مردان متفاوت است. بر کروموزوم 14، انوع ژنتیک THSR در اینترون 1 میتواند به طور قابل توجهی به توضیح یافته های قبلی در خصوص عملکرد خانوادگی بیقاعده تیروئید و همجنسگرایی مردان کمک میکند. علاوه بر این، غیرفعال شدن کروموزوم X در وضعیت thyroid، بیماری گریوز و همچنین در مادران مردان همجنس گرا یافت شد. در کروموزوم 8 pericentromeric در پیک ما ، ما برای  ارتباط SNP که قبلا گزارش شده بود تایید یافتیم.(rs77013977، p = 7.1 × 10-8)   با تحقیقات پربازده پیوسته(p = 4.1 × 10-3)  - ، یعنی یک ارتباط قابل توجه در ژنوم.

نکته: بخش abstract کاملاً ترجمه شده و به متن اصلی وفادار است. بخش های دیگر نظیر منابع مقاله و متد مطالعه به دلیل اینکه فایده ای برای فهمیدن بهتر ندارند، ترجمه نشده اند.

توضیحات:

از اینکه این مقاله بسیار تخصصی است و ممکن بعضی واژگان ناآشنا باشند، پوزش میطلبیم و برای درک بهتر این مقاله معتبر،واژگان را توضیح میدهیم.
 توضیح واژگان:

☆۱- مطالعه همخوانی  سراسر ژنوم:

در دانش ژنتیک یک بررسی سراسری ژنوم بر روی مجموعه‌ای از تنوّع‌های ژنتیکی فردی در افراد مختلف است. هدف این بررسی مقایسه، و نتیجه‌گیری، و در نهایت رسیدن به رابطه‌های مشترک، و گونه‌ای هم‌خوانی، همبستگی و وابستگی، میان وجود یک تنوع ژنتیکی، و بروز و ظهور یک ویژگی مشترک در بین دارندگان آن تفاوت ژنتیکی‌است.

☆۲-گریوز:

گریوز نام یک بیماری چشمی است که منجر به بیرون زدگی بیش از حد چشم و درشتی عجیب آن میشود.

☆۳-پولیمورفیسم تک نوکلئوتیدی:

یک تغییر در دنباله ی  DNA(دی ان ای) است که در یک نوکلئوتید در ژنوم بین افراد یک گونه زیستی  یا بین یک جفت کروموزوم در یک فرد این نوکلئوتید فرق دارد.

☆۴-دینسفالون:

مغز جلویی شامل دو قسمت است:
دیانسفالون : که در جلوی مغز میانی قرار دارد.
تلانسفالون : که شامل نیمکره های مغزی و روابط بین آنها می باشد

☆۵-اینترون:

اینترون‌ها یا میانه ها بخشهایی از ژنوم هستند؛ که در فرایند رونویسی رمزهای دنایی، رونوشت از روی آنها انجام می‌پذیرد ولی در فرایند پیرایش به کمک زیمایهٔ پیرایشگربرداشته می‌شوند. از این رو، در فرایند رمزخوانی،پروتئینها از روی آن‌ها ساخته نمی‌شود.

 پ.ن:

متاسفانه بعضی خرافات باعث شده که مراکزی مانند"مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی" ،علّت همجنسگرایی را شیاطین و موجودات ماورالطبیعه بدانند و بدون توجّه به هیچگونه منبع علمی و تحقیقات گسترده تخصصی علمی، ترواشات ذهنی و توهمات بی پایه خودشان را به خورد مخاطبینشان بدهند و در گسترش خرافه و مطالب بی اساس قدم بردارند. افرادی علاقه مند به علم و دانش و خصوصاً افراد علاقه مند به زیست شناسی و ژنتیک، نیک میدانند که همجنسگرایی ریشه ژنتیکی دارد و کاملاً هم طبیعی است و در بسیاری از گونه های زیستی مانند گوزن، قو، شیر و ... یافت میشود.

#خرافاتی_نباشیم
سعیدی:
کاری ندارم معنای این اصطلاحات علمی چیست. (بنده تحصیلات پزشکی هم دارم. بگذریم...) توهین هم به شما نمیکنم که آیا خودتان معنی اینها را میدانید؟ یا فقط خیال میکنید هر چیزی با حروف انگلیسی یا لاتین نوشته شده باشد قطعا درست است!
وگرنه عرض کردم که مقداری هورمونهای زنانه در بدن مردان هم هست و برعکس. (باید وجود داشته باشد و در تعادل هورمونی مهم است) تمام هورمون ها نیز به ژنتیک بدن ما مربوط است...
اصل مطلب همان پارگراف آخری ست.
اما بنده کی ادعا کرده ام که همجنسگرایی کار اجنه است؟ بحث شیاطین و اجنه چه ربطی به حرفهای فعلی ما دارد؟
شما میخواهید بگویید تمایل به همجنس وجود دارد.
خب معلوم است که وجود دارد! اگر وجود نداشت که الان بحثی هم نداشتیم. همان طور که تمایل به خشونت هم در انسانها وجود دارد. تمایل به دروغگویی و فریبکاری هم همچنین ...
اینها بنا ست چه چیزی را ثابت کند؟ شما میخواهید امثال سعید طوسی را تبرئه کنید؟ دقیقا میخواهید چه بگویید؟!
ملحد:
همجنسگرایی از نظر ادیان احمقانه ... الهی گناه بدی محسوب میشه
و توجه داشته باشید
ما نزدیک به دو میلیارد مسیحی
و نزدیک به یک و نیم میلیارد مسلمان و .... داریم
همجنسبازی با همجنسگرایی متفاوت است مسلمان !
همجنسگرایی کاملا طبیعی و ریشه ژنتیکی دارد
آره، برخی از دلایل همجنسگرایی child abuse ها هستن، اما برخی کاملا ژنتیکی و هورمونی.
هر دو گروه در هر صورت گرایشی رو دارن و مجرم، گناه کار، غیر طبیعی و ... نیستن
روز خووووششش
سعیدی:
این مواضع دو پهلو یعنی چه؟ مگر بحث ما این بوده که تفاوت بچه بازی با همجنس گرایی چیه؟! چند بار توضیح دادم که بچه بازی هم یک نوعی از همجنس گرایی ست.
گیرم حالا برخی از همجنسگراها بچه باز نباشند ...
مثل این می ماند که بگوییم دزدی با بانک زنی فرق داره!!
بله ، از نظر تخصصی فرق داره. یعنی ممکنه هر دزدی سارق بانک نباشه. اما هر سارق بانکی دزد هم هست.
حالا این طور میشود که : یک مسلمان با هر نوع دزدی مخالف است. چه قالپاق ماشین باشد و چه بانک. اما تفکر غیر دینی میخواهد برخی از موارد را تبرئه کند. مثلا همجنسگرایی را تبلیغ میکند. اما وقتی به ماجراهایی مثل سعید طوسی میرسیم ، خودش می آید مدعی میشود!!
اصل مطلب این است که : تفکر دینی به مراتب بیشتر از امثال شما با بچه بازی و مواردی مثل سعید طوسی مخالف است.
اما حالا شما دارید جا عوض میکنید و نقش مدعی را به خود میگیرید...
بگذریم. روز شما هم خوش
ملحد 3 :
آقای سعیدی! پزشکی قابل نقد و تغییر پذیره
آیا دین را میشه نقد و اصلاح کرد؟؟؟؟
سعیدی:
خود دین را نخیر.
اما تفکر دینی را بله...
مثل رابطه ستاره شناسی و کائنات می ماند.
ستاره شناسی را میشود نقد و اصلاح کرد.
اما هیچ منجمی قصد اصلاح کهکشان ها را ندارد!!
ملحد 3:
این مثال شما قیاس مع الفارقه
سعیدی:
مثل اینکه در تمام گروه های آتئیستی باید یک بار مفصل مغالطه قیاس مع الفارق را توضیح داد و بعد بحث کرد !
تا به محض اینکه چیزی مخالف نظر ما بود ، فورا نگوییم قیاس مع الفارقه ...
بزگوار !  درک دینی ما مساوی با خود دین نیست
همان طور که درک نجومی ما مساوی با خود کهکشانها و کائنات نیست.
منابع دینی (قرآن و حدیث و سنت و ...) برای یک مسلمان ثابت است. همان طور که آسمان برای منجم یا جهان برای یک فیزیکدان منبعی ثابت است. (منبع مطالعه) اما درک دینی ما میتواند شدت و ضعف داشته باشد. یا نقد و اصلاح شود و ... بگذریم. (بحث مان این نیست)

ملحد :
جدا براتون شرم اور نیست؟؟؟
تفحیذ را انتقاد نمیکنی
اما به هم جنس گراها گیر میدی؟؟؟؟
سعیدی:
تفخیذ چه ربطی به بحثهای ما تا اینجا داره عزیز من!؟ شما کی اسمی از تفخیذ آورده اید و بنده جوابی داده ام؟ نمیشود که تا قافیه تنگ میشود ، موضوع بحث را عوض کرد!
هر چه گفتیم را بگذریم. اگر میخواهید بحث اصولی کنیم: آیا شما با گرایشهای انحرافی به همجنس موافق ید؟ بله یا خیر؟
ادمین:
شما قبول ندارید تفخیذ یک عمل شرم آور است؟
سعیدی:
اجازه دهید این بحث تمام شود و بعد در مورد تفخیذ بحث کنیم.
الان یک پرسش واضح مطرح کردیم؛ آیا با انواع و اقسام گرایشهای انحرافی به همجنس موافق ید؟ بله یا خیر؟

ملحد :
طبق قوانین خاصی باشه باهاشون مشکلی ندارم. قوانین درست باشه

سعیدی:
پس طبق قوانین خاصی با لواط موافق ید؟ اما دم به ساعت اسم سعید طوسی را می آورید! درست است؟

ملحد:
من باید برم فعلن با اجازه تون وقتتون بخیر
ادمین:
جناب جواب بنده لطفا
تفحیذ و ازدواج پیرمرد با کودک ننگین تره
یا همجنسگرایی دو انسان  بالغ که با میل شخصی و رضایت با همجنس شون ارتباط دارن؟؟؟

سعیدی:
بحث مان الان تفخیذ نیست ...
فعلا فقط قابل توجه شما عرض کنم که: فقیه وظیفه دارد در مورد پرسشهایی که مطرح است و از او سوال میشود جوابگو باشد. مثل پزشکی که از او در مورد سلامتی سوال شود. یا حقوقدانی که در مورد مسائل حقوقی.
آیا پزشکی که از سرطان یا بواسیر و سفلیس و ... بحث میکند ، به این معنا ست که آنها را تایید میکند؟! آیا حقوقدانی که در مورد قتل نظر میدهد ، به این معنا ست که دارد قتل و جنایت را تئوریزه میکند؟!
به این پرسشها فکر کنید ، تا نوبت بحث تفخیذ هم بشود...
(وگرنه در فقه اسلامی اصلا و اساسا هر گونه رابطه جنسی با کودک نابالغ درست نیست. در این موارد صیغه عقد عمدتا برای محرمیت است ، نه زوجیت ...)
ملحد 2:
چرا تفسیر به رای میکنید عزیز دل؟؟!! شما فرق همجنسگرا هنوز نمیدونید با بچه بازی که با فریب بچه رو می‌بره جای پرت بهش تجاوز می‌کنه
اولا مصداق عینی یعنی مبناش مصداق عینی نداره
بطور مثال مخالفت با همجنسگرایی مبنای علمی نداره
دوما شما بازم حرف خودتو میزنی که بکل غلطه
بحث اخلاق با قوانین قاطی کردی
اگر به قوانین مبتنی بر بقا اشکالی داری وارد کن
در غیر اینصورت خاتمه بده
چون رفتی تو کانال لجبازی
سعیدی:
دفعه بعد خواستی این بحث رو مطرح کنی مغالطه نکن لطفا. گفتم اول به صورت کلی... که شما گفتید مجاز میدانید. وگرنه در مورد همان تجاوز به کودکان هم تفکر دینی و نظام حقوقی شرعی به مراتب بیشتر از شما سخت میگیرد و مجازات تعیین میکند.
طوری که اتفاقا این امثال شما هستید که در این موارد باز هم یقه پاره میکنید که اعدام غیر انسانی است و چه و چه ...
حالا اما مزورانه نقش مدعی را بازی میکنید!
در صورتی که اصلا شما باید توضیح دهید طبق عقاید آتئیستی مبنای اخلاق چیست؟
فعلا هم که گویا وقت ندارید. بگذریم
ملحد:
 نرمال و آن نرمال داره
اولا کشتن انسان خلاف بقای جامعه است
من متر رو بقا میدونم
هرچی در جهتش باشه اخلاقیه
وگرنه اخلاقی نیست
مثلا همجنس‌گرایی نه تنها خلاف بقا نیست بلکه برای  سیستم یک گونه در کل مثبته. رفرنس هم بخواید میدم
ثانیا بنده طبق قوانین درست همنجسگرایی را درست میدونم. چون فرق  همجنسگرا و همجنس باز نمیدونی و مجبوری بازی با کلمات راه بندازی
همجنسگرایی یک موضوع ژنی ست. دست خودشان نیست
اما سعید طوسی محصول تفکرات اسلامی شما ست

سعیدی:
باز هم سعیم را میکنم...
ببینید بزرگوار!  چند بار تکرار کردم که بحث بنده تفاوت همجنسگرایی با همجنسبازی نیست. دارم در مورد وجه مشترک شان بحث میکنم.
اگر همجنسگرایی ممنوع باشد ، خود به خود همجنس بازی هم ممنوع میشود و موضوعیت ندارد.
اما وقتی شما تلاش میکنید اینجا پای تفسیر و تقسیم بندی را باز کنید و به صورت مبهم برخی از مشکلات جنسی را تئوریزه کنید، این شما هستید که باید پاسخگوی این انحرافات باشید...
بازی با کلمات وقتی ست که شما بخواهید اصل یک موضوع را ماست مالی کنید...
اینجا اصل موضوع و آخر قضیه چیست؟ پاسخ:  عمل لواط
وقتی پای این تفاسیر را باز میکنید... اتفاقا این شمایید که سعی میکنید امثال طوسی را  تبرئه کنید....
که بعد در کمال شگفتی نقش مدعی و شاکی را هم میگیرید!!!
خیلی خب! اگر این آقای طوسی مشکل ژنی دارد و این کار را کرده ... پس ظاهرا تقصیری نداشته. (در صورتی که من و شما میدانیم این حرف چقدر چرت است)
ملحد:
هوش شما گویا در حد یک دبستانی هم نیست
طوسی همجنسگرا نیست که مشکل ژنی داشته باشه. همجنسباز است
و همجنسبازان مشکلات و بیماری اخلاقی دارند

سعیدی:
جناب با هوش!!
هر همجنسبازی همجنسگرا هم هست. متوجه میشوید؟ وگرنه بله. همجنسگرایی میتواند انواع مختلفی داشته باشد...
تازه از کجا معلوم که چند سال بعد همین همجنس بازی ها نیز از فهرست بیماری های روانی خارج نشود؟!
ملحد3:
شما این کشف رو کردی ؟
سعیدی:
نخیر! این را همان همفکران شما زحمتش را کشیده اند و تقسیم بندی نموده اند.
مهم این است که امثال شما با برخی از انواع همجنسگرایی (که ظاهرا ادعا هم دارید تعریف و تقسیم بندی شان خیلی پیچیده است ... که لابد بعدا احتمال قاطی گرفتن شان نیز با هم باشد!!) موافق ید. اما تفکر دینی هرگز.
حالا تفکر شما به بچه بازی نزدیکتر است یا تفکر دینی؟
چرا برای فرار از نتیجه این سوال بحث را می پیچیانید؟!
ملحد:
دوست عزیز ما حوصله ی ارایه ی مطالب ابتدایی رو نداریم
تشریف ببرید در مورد فرق همجنسگراها و همجنس بازها مطالعه کنید بعد در خدمتیم
باز هم میگویم. بنده طبق قوانین درست همنجسگرایی را درست میدونم.
سعیدی:
پس آنهایی که فرستادید چه بود؟ واقعا این همه به در و دیوار زدن برای فرار از اعلام موضع روشن عجیب است!

ملحد:
هم جنس گرا با شخصی که مثل خودشه و رضایت داره میره. نه اینکه کودک را اغفال و بهش تجاوز کنه.
فهمیدنش برات سخته؟؟

سعیدی:
نخیر. سخت نیست که متوجه شویم تفکر دینی به مراتب شدیدتر از شما با کودک آزاری مخالف است. این میشود نوعی اشتراک بین ما. اما شما با همجنسگرایی موافق ید ؟ درست است؟
برای یک همجنس گرا کودکان قربانی های راحت تری هستند...

ملحد:
میل همجنسگرایی خدادادی است و اصلا ربطی به همجنسبازی و تجاوز و کار غیر اخلاقی ندارد. تمام.

سعیدی:
میل خدا دادی... ؟؟!!
به به! تعبیر جالبی بود! پس شما هم بعضی وقتها به خدا اعتقاد دارید؟! لابد هیتلر و صدام هم میل خدا دادی به آدمکشی و جنایت داشتند!!
خیلی خوب است. این بحث از نظر بنده هم تمام است. بگذریم.
حالا یک نفرتان نماینده شود که در مورد تفخیذ بحث کنیم.
{کسی اعلام آمادگی نمیکند. چون ادمین قبلی دوباره موضوع جدید مطرح میکند...}
ادمین ملحد:
دوستان باورمند به اسلام !
چرا سکس روزه رو باطل میکنه ، ولی قتل ، دزدی ، قاچاق ، آدم ربایی ، دروغ ، دعوا و فحاشی نه؟

شگفتیهای اسلام!!
من:
مثل این میماند که بگیم:
چرا  خطاهای راهنمایی و رانندگی گواهینامه آدم را باطل میکنه اما  آدمخواری و لواط و دزدی و ... نه؟!!
اینها چه ربطی به هم دارند؟؟

ادمین ملحد:
بازم سفسطه کردی
لطفا در این گروه مغلطه نکن

من:
سفسطه نیست. اتهام بی دلیل سفسطه خودش سفسطه و مغالطه است. اینها را شما که ادمین هستید باید بدانید و رعایت کنید.
مگر اینکه منظورتان این باشد هر چه شما میگویید کسی مخالفت نکند
ببینید! سکس باعث  ضعف بدن شده و ... بعد از آن نیاز به جذب کالری و تقویت هستش. (که با روزه دار بودن سازگار نیست)
وگرنه قتل روزه را باطل نمیکنه... (بلکه مجازات آن سنگین تر از ابطال روزه و دادن کفاره و ... غیره است!!
دزدی و ... هم مجازاتهای مخصوص به خودشان را دارند.)
اینها ربطی به هم ندارند. مثل همان آدمخواری و گواهینامه...

ادمین:
سفسطه کردی الان
مثل این میمونه بگیم چرا سرعت گواهینامه آدمو باطل میکنه. اما لایی کشیدن و مردم آزاری و  بوق ممتد و آلایندگی نه

من:
عزیز من! لایی کشیدن و بوق ممتد و ... اینها مربوط به همان قواعد و شرایط رانندگی میشود
اما مثلا آدمخواری (اگرچه جرم بزرگی ست) ولی ربطی به راهنمایی و رانندگی ندارد
همان طور که چیزهایی مثل قتل و دزدی به روزه داری ربط ندارند

ملحد:
منظورتون اینکه این آخوندان که به اسم اسلام هرکاری میکنن وگرنه اسلام خوبه؟
خب نخوردن و نیاشامیدن هم از نظر علم پزشکی بعنوان روزه مردود هست

سعیدی:
میرویم که داشته باشیم تغییر دوباره موضوع بحث را !!!
سوال این نیست که روزه چقدر علمی هست یا نیست
بلکه دارند می پرسند چرا غذا خوردن روزه را باطل میکند. اما قتل نه؟
و گفتیم، نخوردن و نیاشامیدن هر چه هست... مربوط به خود روزه داری ست. اما چیزهایی مثل قتل و دزدی نه

ادمین:
این سوال را من قبلا هم مطرح کرده بودم. چرا جرات نداشتی جواب بدی؟!
از بعدظهر تا حالا رفتی تلاش کردی مثلا که جواب پیدا کنی؟؟
خب اوساتا عوض کن  برو  یه باسوادترا بیار اینجا سریع جواب بده
خب خیلی سخته برای دوتا سوال نصف روز علاف بشی بعدم که اومدی جوابات بی ربط و مسخره باشه

من:
اولا بحث قبلی چیز دیگری بود. درثانی شما وسط بحث ریپلای کرده اید به بنده. مگر بنده موظفم تمام مطالب شما را دیده باشم؟
ثالثا چه ربطی دارد؟ مگر سرعت جواب دادن هم موضوعیت دارد؟ مثلا چون چند ساعت دیر جواب دادیم، دیگر قبول نیست؟! مگر اینجا جلسه امتحان نهایی یا کنکور است؟!
واقعا معلوم است چه میگویید؟

ادمین:
فرار به جلو عایا؟؟؟
سوال من یه جواب کوتاه داره
بنا به قول عایشه {حضرت} محمد {ص} روزه که بوده با عایشه همبستر میشده. و وقتی عایشه اعتراض میکرده ، میگفته من پیغمبرم. هیچی روزه منو باطل نمیکنه...
چرا محمد {ص} ضعف نمیکرده {و یک سری توهین های دیگر...}

من:
این را از همان منبعی که پیدا کردید یا ساختید بپرسید.
شما گویا با خودتان درگیری دارید!
وگرنه من یادم نمی آید تا الان در مورد این چیزهای اخیر بحث کرده باشیم!
اما آدم حسابی! این روایات مربوط میشود به شبهای ماه مبارک رمضان ...
چه ربطی به ساعتهای روزه داری دارد؟!
شما مثلا از ادمین های یک گروه بالای ده هزار نفری هستید عایا ؟!! مخاطبان خودتان را احمق فرض کرده اید؟؟
بیارید ببینیم این روایتها را ...
ضمنا چه ربطی به بنده داره که شما این چند روز اخیر چه افاضات گوهربار دیگری داشته اید؟!
الان پرسیدید چرا خوردن روزه را باطل میکند و قتل نه؟

ادمین:
خیر اینو صد جا نوشته و برو سایت کتابخونه حوضه علمیه قم پیدا میکنی
قرار نیست هرچی ب نفع شما نبود ساختگی باشه که

سعیدی:
خب حوضه علمیه شاید ...
ولی «حوزه» علمیه حسابش فرق داره!!
همگی خسته نباشید واقعا

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

دیدگاه کاربران

کورش اسدی

سلام خدمت جناب سعیدی
به نظرم می آید که حضرت امام رض در مورد کسانی که به لحاظ پزشکی مشکل ژنتیکی داشته باشند اجازه داده باشند که تغییر جنسیت بدهند ... و به نظرم در این گروهی که دارد بحث انجام می شود هم نظر طرف مقابل شما همین گروهی باشد که امام رض هم مجوز داشته داده باشند ... و به نوعی دارند درست می گویند

ایمیل: 
k.asadi@modares.ac.ir

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.