بالندگی و رشد بینش سیاسی و فرهنگی دختران از دستاورهای انقلاب بوده است/ از اینکه رهبری فرزانه و مدبر داریم خدا را شکر می‌کنیم

مینا علینژاد در همایش بزرگ دختران انقلاب:
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 23 دى, 1397 - 14:30
خواهر مسیح علینژاد به شعر "کربلا در کربلا می‌ماند اگر زینب نبود " اشاره کرد و گفت: دیروز جوانان ما در جهاد اصغر، در دفاع مقدس تن به تن روبه رو شدند و زنان و دختران ما از آنان حمایت کردند و صبوری کردند، اما امروز به گونه‌ای دیگر در جهاد اکبر جبهه جنگ نرم و جبهه فرهنگی و حتی جنگ اقتصادی پیشرو هستند و زن و مرد در کنار یکدیگر از انقلاب اسلامی‌مان دفاع می‌کنند. وی افزود: امروز به رشد و بالندگی‌ای رسیده‌ایم که با افتخار اعلام کنیم در آستانه 22 بهمن سال جاری ماهواره به هوا می‌فرستیم و از اینکه رهبری فرزانه و مدبر داریم، خدا را شکر می‌کنیم.

سرویس دریچه: به همت حوزه مقاومت بسیج خواهران سپاه بندرگز و به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) همایش بزرگ دختران انقلاب با حضور خانواده علینژاد در این شهرستان برگزار شد.

مینا علینژاد در این همایش گفت : یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی ایران بالندگی و رشد بینش سیاسی و فرهنگی دختران بوده که از سرمایه‌های واقعی این مملکت هستند. وی افزود : زنان ما از 40 سال پیش و قبل از آن، به تأسی از حضرت زینب(س) شانه به شانه هم  پیام‌رسان عظمت انقلاب اسلامی بودند و هزینه‌هایی برای این انقلاب متحمل شدند.

خواهر مسیح علینژاد به شعر "کربلا در کربلا می‌ماند اگر زینب نبود " اشاره کرد و گفت: دیروز جوانان ما در جهاد اصغر، در دفاع مقدس تن به تن روبه رو شدند و زنان و دختران ما از آنان حمایت کردند و صبوری کردند، اما امروز به گونه‌ای دیگر در جهاد اکبر  جبهه جنگ نرم و جبهه فرهنگی و حتی جنگ اقتصادی پیشرو هستند و  زن و مرد در کنار یکدیگر از انقلاب اسلامی‌مان دفاع می‌کنند. وی افزود: امروز به رشد و بالندگی‌ای رسیده‌ایم که با افتخار اعلام کنیم در آستانه 22 بهمن سال جاری ماهواره به هوا می‌فرستیم و از اینکه رهبری فرزانه و مدبر داریم، خدا را شکر می‌کنیم.

گزارش تصویری/ همایش بزرگ دختران انقلابی با حضور خانواده مسیح علینژاد

علینژاد با اشاره فعالیت‌های جبهه مخالف انقلاب اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های جوانان انقلاب، معرفی رهبر عزیزمان در جهان بود و اینکه پیام و نامه رهبر مسلمین به جوانان غربی برسد و این کار  توسط یکی از عناصر جبهه مخالف نظام به نحو احسن انجام شد، هرچند آنها مغرضانه تصویر مهربان و نورانی رهبر عزیزمان را در کوچه پس کوچه‌های نیویورک به جوانان غربی نشان دادند، اما ما از این حرکت خرسند و خوشحالیم که این سوال بزرگ برای جوانان غربی به وجود آمد که پیام رهبر شیعیان جهان چیست. وی افزود: خدا را شکر می‌کنیم که راه دفاع و ترویج فرهنگی اسلامی را برایمان، حتی در دل جبهه مخالف انقلاب فراهم کرد.

گفتنی است، در پایان این مراسم وحید فخرالدین فرمانده سپاه شهرستان بندرگز ضمن تشکر از خانواده علی‌نژاد برای حضور در این شهرستان، از فعالیت‌های انقلابی این خانواده و راه‌اندازی کاروان فرهنگی و حضور در مراسمات مختلف در سراسر کشور تقدیر کرد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.